Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnő nézni? (többi lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő nézni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem rég majdnem összejott hogy csajom barátnője nézze ahigy mi szeretkezunk. Valakinek volt már ilyen? Mi lett belőle? Mire kell figyelni?

2019. márc. 20. 20:58
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
91%
A mostani barátnőm, ha ezzel állna elő gond nélkül beleegyeznék.
2020. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
31%
Nem volt és nem is kesz
2020. febr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is nem rég majdnem össze jött 3 nagyon szép csaj.

Majdnem össze jött.

2020. márc. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
87%
Igen, volt mar ilyen. 3as szex lett belőle
2020. máj. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
84%
Nedvesnek kell lenni.
2020. jún. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Én azt szeretem, ha párhoz csatlakozom és a pasi nézi.


34/F

2020. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenben én is részt vennék.


27F

2020. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
88%

Nem olyan rég volt benne részem. A barátnőmmel találkoztunk az egyik barátnőjével. Nagyon csinos csaj. Nagyon jó kis napot töltöttünk együtt. Utána többször is találkoztunk és csináltunk programokat hármasban. Egyszer viccelődve mondta, hogy megnézne minket "akció" közben, erre a barátnőm is viccelődve mondta, hogy "gyere és nézz minket". Párommal sokat beszélgettünk utána erről, végül meg is beszéltünk konkrét időpontot. Eljött hozzánk a leányzó és végignézte ahogy szexelünk. A végére egy gyors nyalásra be is szállt.

Jó volt, annyira jó volt, hogy nem sokkal utána kivettünk 3 napra egy hotel szobát a Balaton környékén és ott folytattuk. Hármasban oráloztunk, utána a párommal szexeltünk. Lovaglópózban csináltuk, közben a másik lány a számon ült és nyaltam pár percig, utána egy nagy méretű dildon kezdett el lovagolni és úgy nézte tovább a szexet. Utána összebújtunk hárman az ágyban és később csak oráloztunk.

Brutál jó volt!

Párom: 26L, A másik lány: 28L, Én: 24F

2020. okt. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
61%
Jó lenne
2020. okt. 5. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

egyszer volt hogy egy közös lany baratunk nezett minket baratnömmel.

azt mondta nem zavarja a dolog csinaljuk csak mert latta mar hogy nagyon kivanjuk egymmast. mi meg elöször csak takaro alatt aztan pedig ledobtuk aztis es elötte csinaltunk. latszott rajta hogy tetszett neki. azota szeretnem megismetelni :D

2021. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!