Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm egy másik pasinál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm egy másik pasinál van éppen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én egyeztem bele, de már megbántam. 😞

2019. márc. 21. 22:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
100%

"Csak nem gondolom hogy a tulajdonom lenne, azt csinál amit akar."


Ejha, ehhez hasonló kommenteket már olvastam itt gyakorin a közelmúltban. Pár itteni emberke szerint csak a hülye emberek korlátozzák be a partnerüket, és nem engedik hogy rajtuk kívül mással is legyenek. :D Én megértem ezt a fajta világnézetet, de eskü, a Vikingek jutnak eszembe ilyenkor mindig. Lehet rendben van ahogyan gondolkodsz, csak picit rossz időben születtél. Akkor nektek nem kapcsolatban kellene lennetek, hanem pl. barátság extrákkal. Az pont arról szól, hogy nem tartozik csak hozzád az adott partner, hanem olyan mint egy rendes barátság, csak intimitás is van időnként vagy sűrűn. De ez minden ami köztetek van, csak nem kapcsolat az biztos.

2019. márc. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:
97%

Micsoda? 3 évig a kedvenc kajádat is megunod? Valami ilyesmit mondott ugye? Már elfelejtettem de mind1 a lényeg, hogy kijött a foga fehérje. 3 év egyáltalán nem sok. Ez a szintű szabad elvűség neked nem jön be... nem lesz hosszú életű ez a kapcsolat.


Az ember genetikailag nincs kódolva hűségre. Ez csak egy döntés. A szerető szívű emberek döntése.


Ennyit tudok mondani neked. A többit majd tudod. Rendezd el a gondolataidat.

2019. márc. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 A kérdező kommentje:
41 Nagyon nem érted azt amit én érzek. Én szeretem ezt a lányt. Vele szeretném tervezni az életem, sőt vele is tervezem. Lehetne a gyerekeim anyja is. Miről beszélsz, hogy minden csak nem komoly. Ennél komolyabb nincs.
2019. márc. 21. 23:33
 44/78 anonim ***** válasza:
100%
43# a te reszedről
2019. márc. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 A kérdező kommentje:
#44 Én úgy érzem, hogy az övéről is. Sok dolgon végig küzdöttük magunkat ketten és soha nem hagyott cserben. Most sem fog!
2019. márc. 21. 23:38
 46/78 anonim ***** válasza:
100%
És most ott is alszik, ilyen hosszú szex?
2019. márc. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 anonim ***** válasza:
100%
#46 Igen. Ott alszik. Nem tudom miért.
2019. márc. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, már meg ne haragudj, de mit gondoltál, hogy az emberek többsége erre rábólint, hogy igen, jól teszed, mindenkinek így kellene kezelnie egy kapcsolatot? Mégis honnan a fenéből veszed, hogy ez komoly? Ez csak szerinted, meg még pár ember szerint van rendben a mi kultúránkban. És nem csak nevelés, tanítás kérdése, hanem a legtöbb érző lelkű ember, az igen is tud kötődni sokáig, akár örökké egy olyan ember iránt, akit nagyon szeret. Egy partner pont azt jelenti, egy igazi partner, hogy megtalálod benne a testvéredet, a barátod/barátnőd, anyád/apád, példaképed, a gyerekeid anyját/apját, a lelki társad, és az ideális szexpartnert is természetesen. Nem hiába mennek szét sok kapcsolatban, ahol minden működik, csak pl. a szex kielégítő. A barátnőd meg amit mondott, az kicsit gáz. Miért lenne 3 év sok idő? Az lófax. Persze manapság a fiatalok csak fázisokban élnek, nem szeretetben. Hagyjuk már. Érzel amit érzel, de ne gondold azt, hogy mindenki ezt tartja normálisnak. Tudod el kell keserítselek, a társadalom számára az az elfogadottabb, amiből több van jelen, vagy ahogyan a többség gondolkodik. Én megértelek téged, de ha ez téged ennyire zavar, akkor mi a normális benne? Akkor ne parázz, lazulj, egyél, igyál, és ne gondolj arra, hogy a barátnőd lehet valaki mással 10x jobbat tud, mint veled, de arra sem, hogy egy igazán jó szex érzelmeket is kovácsol két ember közé.
2019. márc. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim ***** válasza:
100%
*csak pl. a szex NEM kielégítő...elírtam...
2019. márc. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:
91%
Nem tűnik fel, hogy ez az idétlen csak trollkodik?
2019. márc. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!