Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtudtam, hogy a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a barátnőm, akivel már 4 éve vagyunk együtt, egy másik pasinál próbálkozik. nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni. mit tehetnék hogy ne veszítsem el?

Figyelt kérdés

még gimiben ismertem meg,

úgy gondolom hogy 4 év sok idő, ennyi idő alatt ellaposodhat a kapcsolat és 20 évesen még nyilvánvaló volt hogy előbb-utóbb valamelyikőnknek megtetszik valaki más is, viszont én szeretném visszaszerezni a szerelmét


2017. jún. 17. 18:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnem elvenni a kedved,de szerintem halott ügy, főleg hogy ennyi idősek vagytok.. :(
2017. jún. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
nem tudom elképzelni nélküle az életem, félek hogy nem találok még egy ilyen szép és aranyos lányt
2017. jún. 17. 18:39
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Legyen benned tartás, és ne alázd meg magad azzal hogy olyan ember után mész aki láthatóan már nem szeret:)
2017. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

igen, tudom hogy igazatok van, de beleszakadna a szívem.

az egyetlen kiútnak azt látom ha találok valakit aki "pótolja"

de ez szinte lehetetlen, nem vagyok valami vonzó

2017. jún. 17. 18:54
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tedd fel magadnak a kérdést, olyan kapcsolatba akarsz lenni, illetve tudnál közbe boldog lenni, ahol tudod hogy a partnered más után vágyakozok? Előbb utóbb sajnos megcsal, most lépj ki büszkén.. vagyis én igy tenném:D
2017. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
akkor viszont szeretném neki "viszonozni" amit tett
2017. jún. 17. 19:14
 7/25 Költőnő? ***** válasza:
58%
És miért is kötelező kapcsolatban lenned?
2017. jún. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
nincsenek barátaim, rokonaimra sem számíthatok és a barátnőm pótolt mindenkit
2017. jún. 17. 19:32
 9/25 anonim ***** válasza:
61%

Ne legyél már ilyen puding...

Ha valaki menni akar akkor az had menjen.Mit tegyél?Segits neki feladni a kabátot,köszönj el tőle azt had menjen...

Fiatal vagy,van még rajta kivül millió nő...ne legyél már ennyire tejbetök.

Jön a nyár,bulizz,csajozz éld az életed..az ilyen ribiket meg hagyd a francba.Majd lesz normális :)

2017. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
barátok híján hogyan bulizzak?
2017. jún. 17. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!