Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm egy másik pasinál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm egy másik pasinál van éppen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én egyeztem bele, de már megbántam. 😞

2019. márc. 21. 22:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 Mjanos24 ***** válasza:
90%
Mit lehetne erre mondtani?3éve vagytok együtt és azt hozta fel hogy egy másik férfival lefeküdne!,miért nem mondtat neki igy jó rendben de akkor énis ott leszek 3asban nyomjuk!,komolyra fordítva szót egyszer meg csinálta máskor is megfogja csinálni!ha adsz engedélyt vagy sem!ha nem engedtet volna meg neki akkor is megcsinálja!plusz ha pasinak akkor a szerzámja főleg repetászni fog !hülye vagy mert bele mentél ebbe!nem baj ha emiatt elhagy téged ,tanulsz belőle!remélem elhagy téged!mert megérdemled!
2019. márc. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
12%

Mit bántjátok?Én is voltam mással,igaz csak egy órát,de szeretem a barátom.Igaz nálunk ő erőltette mindig,egyszer bántódott csak meg,amikor dugás helyett szeretkezés lett.

Kérdező beszéljetek,ha hazamegy.Ha nem mondod el neki mit érzel arra rámehet a kapcsolatotok.

2019. márc. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
100%

Hát Te egyeztél bele

Végig kell gondolni. Mielőtt vagánykodsz

25N

2019. márc. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván kamu, de a legjobb, hogy a 46-os választ is véletlenül / szándékosan egy kamu profiljaról írta. Vagy bénaságból, vagy hogy észrevegyétek végre. :D
2019. márc. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben csak egy hármast engedtem volna. Akkor a barátnőd is megkapja amit szeretne és te is láttad volna, hogy csak szex és más semmi. Nincs idegeskedés.
2019. márc. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:

Nekem is az a tippem, hogy a csaj akkor is megtette volna, ha a srác NEM engedi meg. Most a srác megszívta, mert pontosan tudja, hogy a barátnőjét egy másik pasi dugta. Ha meg eltitkolta volna a csaj, akkor azt hinné, hogy minden OK.

Ahogy az egyik munkatársnőm szokta mondani: "Ilyen ez a popszakma"

2019. márc. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:
64, azt néztem én is
2019. márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem és nem. Nem akarom elhinni hogy ez nem kamu. Nem csak beleegyeztél hogy megcsaljon (sajnos vannak ilyen papucsok), azt írod megbántad de neked MÉG MINDIG csak ő kell és bizonygatod hogy szeret téged miközben ő maga mondta hogy megunt téged mint egy kaját. Ha ez az egész mese igaz (és egyem meg a sportcipőmet kirántva ha igaz) te vagy a világ papucsa, komolyan mondom. Nem hiszem el hogy valakiben ne legyen legalább egy kis egérürüléknyi önbecsülés még ez után se.
2019. márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:

Kamu.

Már elmesélte volna a folytatást ha nem az lenne.

2019. márc. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett volna annyi eszed hogyha már basszák, legalább végignézd. Vagy beszálsz. Esetleg vered közbe!
2019. márc. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!