Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm egy másik pasinál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm egy másik pasinál van éppen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én egyeztem bele, de már megbántam. 😞

2019. márc. 21. 22:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 A kérdező kommentje:
48 Én elhiszem, hogy a többség nem így látja a dolgokat. Abban viszont nem hiszek, hogy a többség mindig vagy akár csak azt esetek nagyobb részében a helyes álláspontot képviseli.
2019. márc. 21. 23:50
 52/78 anonim ***** válasza:
96%
Az a szomorú, hogy nem biztos, hogy troll. Sajnos a mai generáció ezekre hajlamos. Ez a srác ha nem troll, valami oltári nagy lábtörlő lehet. Papucsnak meg a legstrapabíróbb az biztos.
2019. márc. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit kérdező? Játszunk egyet. Ha ez olyan jó kapcsolat, akkor egyet árulj el. Azt már látjuk, hogy te miért vagy csajjal (hisz a gyerekeid anyjának is tekinted), de érdekelne ugyanez a mese a barátnőd szemszögéből is. Ha olyan jó a kapcsolatotok, akkor ültesd le magad mellé (ha még hazamegy hozzád), és tedd fel a következő kérdéseket, meglátjuk mennyire vagy tökös, és ő mennyire hűséges:


"Szívem, mondd már meg nekem, mi tart még téged mellettem? Miért érzed úgy, hogy mi ketten ideális kapcsolatban élünk? Mit gondolsz, miért tud ez a kapcsolat még mindig működni, annak ellenére, hogy azt mondtad 3 év az sok idő? Miért vagy még velem? Miért jó ez neked? Mit érzel azáltal, hogy még mindig velem vagy? Miről szól igazán a mi kapcsolatunk, miért tud még működni?"


Na meglátjuk mennyire vagy férfi. Ha ezt így beadagolod neki, és még őszintén el is mondja az okot, akkor respect.

2019. márc. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
100%

:D

Bánd meg, hogy megbántad. / Ismerd el, hogy mégsem vagy annyira megengedő, és hogy birtokolni szeretnéd őt.


Mi nyitottban élünk a csajommal mióta együtt vagyunk, de ilyen visszatáncolás nincs, pedig ő is meg én is dugtunk már mással.. volt nem egy hármas is, ő is laza én is az vagyok. Te meg nem. :D

2019. márc. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:
100%

Azta. A barátnőnedben járt egy merev kemény farok. Amit jól le is szopott. Punciját pedig kinyalta a pasi. Egymás testén izzadtak. S most összebújva, csókolózva fognak aludni reggelig.


Meg tudom érteni, hogy megbántad. De mostmár mindegy. A kapcsolatotok ez, hogy éli túl azt nem tudom.

2019. márc. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen finoman szakított veled.

Figyelj volt ilyen nőm,ugyanezt csinálta velem.Ugyanilyen voltam.Lett férje és nincs gyereke és a férje nem szereti a testét.Szerinted ki hívott fel évek múlva és...

Nyugodtan csajozz be,valszeg ugyanilyet fogsz ki,sejtem.Ha úgy adódik nyugodtan dugjad és tegyél rá,de érzelmeket már ne vigyél bele,persze annál jobban fog majd jönni utánad.Meg szül neked három gyereket és egy ilyen szemét,hosszú farkú fogja keményen dugni,nyalni mint én.A vér nem válik vízzé csak puncinedvé mint pár nőé aki ezt olvassa és tudja mi a dörgés..

2019. márc. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy ez csak kamu.

Ilyen nyomorékságot kitalálni. lyen esetben meg kell próbálni magjavítani a kapcsolatot, ha nem megy akkor szét kell menni. De az ilyen félreb..ás nem fér bele. És még ideológiát is gyárt mellé. Hihetetlen.

Igy nem fog férfinek tartani. Jogosan.

2019. márc. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
0%
#57 Pontosan ez az #56 kellenek a pofonok is,mire kikupálódik.De ha kiismeri ezeket a nőket,sosem lesz gondja szexre ;)
2019. márc. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
Majd meséld el a találkozást is.
2019. márc. 22. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lesz peched, ha jobb volt a sráccal a szex mint veled. Mert akkor ennek a kapcsolatnak reszeltek
2019. márc. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!