Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony fiúként tudok vonzó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony fiúként tudok vonzó lenni a lányoknál?

Figyelt kérdés

Sportolok és sokat eszem de nem jön rám semmi.

189 cm és 70 kiló vagyok.

Eddig csak néhány alkalmi szexig jutottam, barátnőm nem volt még :(


2019. márc. 25. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos, hogy nem ez az oka. Megmondjam mi az oka? Az hogy bebeszéled magadnak, hogy "hű, hát csak a kigyúrt, jótestű csávóknak lehet csaja" és ez a negatív gondolkodás ami taszítja az embereket. Nem is gondolnád mennyire látszik, ha valakinek nincs önbizalma.
2019. márc. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vonzódtam már brutálisan egy nagyon vékony sráchoz. De tényleg olyan igazán vékony volt, de mire odakerültünk, hogy lefeküdtem vele, teljesen kész voltam már az izgalomtól, valahogy úgy nézett rám és úgy ért hozzám, hogy iszonyatosan lüktetni kezdtem lent, pedig egyébként elméletben jobban tetszenek az izmos srácok, előtte csak ilyen típussal volt dolgom, de ő nagyon betalált. Úgyhogy nyugi, ha van kellő önbizalmad és a személyiséged is tetszik a lánynak, akkor ezzel nem lesz baj.
2019. márc. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

hat en 187 cm es 105 kilo vagyok. 13 ev alatt 15 evnyi parkapcsolati tapasztalat.


szoval a fene se tudja, vondd le a konkluziot:)

2019. márc. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van akinek éppen te vagy az esete.

Csak ne légy ilyen bizonytalan. Az sosem tetszik egy csajnak.

2019. márc. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még enni sem tudsz, nem hogy csajozni ami a világ legegyszerűbb dolga és még az állatoknak is megy!
2019. márc. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 Kover vagy, vagy szet vagy gyurva? Amugy a 13 ev alatt 15 evnyi tapasztalat hogy jott ossze? Idogep? :)
2019. márc. 26. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!