Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 21 éves fiúként szinte semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves fiúként szinte semmi tapasztalatom nincs a lányoknál. Lehet így kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Gondolom tiniként még nem gond, de ennyi idősen már kezd az lenni, hogy tapasztalatlan vagyok:(

Vannak hasonló helyzetben lévő lányok? Ti elfogadnátok engem?


Eddig csak néhány lánnyal próbáltam ismerkedni, akiket a neten ismertem meg. De nem sok lett belőle sajnos.


2019. márc. 17. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Es első válaszolóként szintén 21 éves srác vagyok ugyanezekkel a paraméterekkel. Hölgyek, mivel lehet Titeket megfogni? :)
2019. márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is lehet írni.. 22F
2019. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 ricsi59 ***** válasza:
Srácok nekem sincs nagy élettapasztalatom de azt észrevettem, hogy az önbizalom a kulcs. Ha van az egy jó pont. Én spec 22 évesen vesztettem el a szüzességem. Amikor már minden mind1 alapon foglalkoztam a dologgal. Higgyétek el, hogy el fog jönni a pillanat. Nem kell ennyire stresszelni rajta. Mindenkinek megvan a párja addig meg élvezhetitek a kötetlen életet. Fel a fejjel és csak előre! 27f
2019. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Na, első vagyok


Es ha van egy lány akit kinéztem. Hogyan jöhetnék össze vele?

2019. márc. 18. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ricsi59 ***** válasza:
Ez jönni fog magától... Nincs olyan, hogy mond azt neki, hogy szép a hajad és ennek hatására szétdobja a lábát... Hidd el, hogy el fog jönni az idő.Nem kell ezzel foglalkozni mert csak belestresszeled magad ami nem jó.
2019. márc. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne?:)

Hiszen senki sem lepedő akrobatának született. Engem sokkal jobban érdekel egy srác személyisége,belseje,mint az hogy milyen az ágyban vagy hogy hogy néz ki.:)

(nyilván ezek is fontos dolgok egy kapcsolatban,de fejlődni lehet és nem rohanunk sehova sem)

2019. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ricsi59 ***** válasza:
Jogos az előző hozzászólása. Egy kapcsolat arról szól, hogy össze csiszolódjatok. Testileg és lelkileg egyaránt. Benned is meg van a kompromisszum kézség a szeretet a szenvedély.
2019. márc. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1. és 4. vagyok.


Sajnos hallgatóként túl sok pénzem nincs, bulizni is keveset járok, inkább barátokkal sörözni és beszélgetni szeretek. Új társaságban elég sokára oldódom fel pedig van egy jó humorom.


Ezek együtt szerintem kevesek egy normális lányhoz. Így amiket látok, ha helyes arcod van, vezértípus vagy, tudsz zenélni vagy sportolsz valamit akkor nyert ügyed van, főleg ha tudsz táncolni is. Én sajnos nem vagyok egy társaság közepe, legtöbb mai zenét sem ismerem. Elég nehéz volt megszokni az egyetemi közeget, hát még beilleszkedni.


Azért nem reménytelen a helyzet, nővérem szerint ha edzenék felsőtestre jó alakom lenne és bitangvonzó lennék :D. Csakhát eddig voltak annál fontosabb dolgok is, főleg az egyetem :(

2019. márc. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ricsi59 ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen az egyetemen de szerintem arra van ideje az embernek amire szán időt.
2019. márc. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

És a kocsmákban nem látsz lány társaságot?

Szerintem ott is lehet ismerkedni. Egy átlag leányzó nem fogja leharapni a fejedet,ha esetleg elkezdesz velük beszélgetni.

Én lányként nagyon feszült,ideges tudok lenni,nehezen oldódóm,bár később be nem áll a szám és szeretem hallgatni a másik felet. Szóval szemezz a kiszemeltel,mosolyogj. Ha egyetemista vagy,akkor tuti,hogy van olyan hely,kocsma,stb.,ahova szoktak járni az adott szakról,karról. Ott pl.nyugodtan kezdheted a beszélgetést az egyetemről.:D

2019. márc. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!