Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mit gondoltok arról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok arról a lányról aki undorodik az ondótól?

Figyelt kérdés

2019. márc. 26. 13:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%

Vicces, hogy akik az elutasító kommenteket írják, a lenyeléssel kezdenek érvelni, miközben nem is volt arról szó a kérdésben. Nem kell mellé beszélni, aki undorodik, az vallja be, és mondja ki hogy a fiúnak ekkor jut a csúcsra, de ő undorodik tőle és fitymálja hogy jön is belőle valami, és bárcsak nem lenne, mert ő ezt nem tudja elfogadni. És mondja, hogy ő azt azért szeretné, ha ráülhet a másik arcára és beledörgölné a nedvet, és igényli is hogy gerjedjenek a puncijára, de ő viszont a másikét elutasítja, és fújolja ha rámegy bárhova a testrészére. Vállalja föl, ha ez az igazság, nem kell arra hivatkozni, hogy a másik nem inná meg a sajátját egy pohárból, én se hivatkoznék fordított esetben arra, hogy nem enném meg a székletét, ami ugyanennyire lenne logikus.

És miután ezt tisztáztuk, mit gondolok? :) Azt, hogy az ő dolga, biztos hogy ő ezt egy nagyon pozitív erénynek látja magáról, nincs is más hátra, mint hogy találjon egy fiút akivel ezt így meg tudja beszélni és mindketten magabiztos önértékeléssel, önzetlen szeretetben, kiegyensúlyozott lélekkel legyenek boldogok. Nem én leszek az, annyi biztos. De én ugyan nem szólok bele, nehogy itt valaki félreértse, úgyhogy ez téged se zavarjon meg, kérdező :)

2019. márc. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
"A kérdező kommentje:Lám lám, tudtam én hogy lesznek akik nem értik meg" Ebböl meg mit akartál akkor kihozni? Azt várod el, hogy mindenki egyformán gondolkozzon erröl? (Azt hittem, hogy ez tényleg kérdés nálad.)
2019. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%
Én nem tudom úgy elképzelni boldogan a szexet, ha undorodnék a párom ondójától. Ha szopás van és a számba élvez akkor le is szoktam nyelni neki, szeretem az ízét.
2019. márc. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#12 igazad van, nem fontoltam meg rendesen
2019. márc. 26. 19:49
 15/16 anonim ***** válasza:
De miért nem árulod el, hogy szopni nem akarsz, nyelni vagy semmilyen formában nem tudod elviselni?
2019. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert az ondótól teljesen undorodik. Ha csak lenyelni nem akarná, akkor egyértelműen fogalmazott volna. Ami lássuk be, szexuálisan még gyerek, tehát tényleg jobb ha még nem szexel vele senki, akinek van spermája, feltalálták a vibrátort már. :)
2019. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!