Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek igazán szadista lányok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek igazán szadista lányok?

Figyelt kérdés

Akik élvezik, ha megszadizhatnának egy fiút, férfit? Meddig mennének el? Fiúk, mit hallottatok, tapasztaltatok? Lányok véleménye magukról és/vagy barátnőkről?

Mennyire korlátozza ezt a társadalmi normák, a lebukástól, vagy bűntetéstől való félelem? És mi lenne, ha sose derülne ki? Ha biztosan titok maradhatna, akármi is történik?



2019. márc. 27. 02:00
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Az Alcatraz-ban vannak
2019. márc. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudom én Dom férfi vagyok
2019. márc. 27. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van:

A, Úgy tapasztalom, hogy nincs, csak pszichikai hadviselésben jelesek egyes nők, fizikaiban (sajnos) nem;

B, Van 1-2, de ott valami a környezetében tuti, hogy történt, hogy addig fajult a helyzet.


Az, hogy a négy fal mögött mi zajlik, nem feltétlen derül ki, vagy csak évek múltán. Sokszor a szomszédok észlelnek valami furcsát a másikkal szemben, de csak elvannak egymás mellett.

2019. márc. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!