Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mazohista szadista kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mazohista szadista kapcsolatban hol a lélek?

Figyelt kérdés

Tudom extrém ennek a megítélése is, s mindenféle hülye divat miatt még elferdültebb az átlag számára ez a fajta kapcsolat, szexuális érdeklődés. Mégis olyan válasz érdekelne akinek van, volt hasonló tapasztalata vagy empatikus.


Évek óta beszélgetek egy mazohista férfival szinte napi szinten, írunk, telefonálunk, képeket küldünk egymásnak, ismerjük kívűl belül egymást. Ami mégis összeköt minket az ez. Kölcsönös beleegyezésen alapuló lábimádat, taposás, bántalmazás. Nem érdekelnek a mű dolgok, nem ostor meg parancsolgatás vagy szex egymással. Inkább lelkileg függünk egymástól. Ez kapcsolatban nem működhetne párként. De mindig elmondja az enyém teste lelke. Kicsit az enyém is az övé. Ő szereti azt a kis részem amit én is megvetek.


Gyakran moralizálok magamban, hogy ez beteg hisz hogy mondhatnám magam jobbnak mint azt akit féregnek tartok mert idegeneket ver, vagy a saját családját. Csak mert beleegyezzik?


Én pedig imádom a szemét ahogy közben könyörög tegyem, a részem ez is nem csak az ő kedvéért teszem, szinte várom mikor láthatom meg a vérét...


Sosem bántanék senki olyant aki nem ezt kedveli, sem állatot sőt egy visszahúzódó nő vagyok.


De nem így ilyen formán kezdődik a Szadizmus végén a szociopata gyilkosság? Lappangva az emberben? Helyes ez? Helyes hagynom olyan dolgot magamban kibontakozni ami ennyire deviáns? Mindig erre gondolok. Jó ember lehetek így is?



2018. júl. 6. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Kérdező más mazochistát is bantanál,vagy csak Őt?

Hogy találtatok egymasra?

2018. júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem, szex nincs is, csak a verés?

Nem hiányzik?

Az igazi mazochista elélvez a veréstől, nem? Vagy csak az hozza izgalomba? És utána? Maszturbál? Vagy abban is segítsz neki?

Ha hajlandó vagy véresre verni, akkor nem kétséges, hogy van benned valamennyi szadista hajlam. Akiben nincs, azt kérhetik akárhogyan, nem megy bele.

A legfontosabb, hogy ne legyen bűntudatod. Senkit másnak semmi köze hozzá, mit tesztek a zárt ajtók mögött. Másnak ezzel kárt nem okoztok, szóval ne aggódj.

Nekem csak ez nem világos: hogyan bírod ki, hogy ő kielégül te meg nem.

2018. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy lelki probléma miatt alakult ki nálad és nála is. Nem vagy pszichopata,azoknak nincs lelkiismeret furdalásuk sem. Viszont én ezt nem csinálnám inkább a helyedben, mert erkölcsileg nekem nem fér bele H más lelki nyomoràn elvezkedjek. Valószínűleg ő valami miatt büntetni akarja magat és haragszik magára, ezt meg rajtad keresztül megoldja.

"várom mikor láthatom meg a vérét..."

Viszont én ezen is elgondolkodnek hogy lelkileg miért olyan kielégítő ez neked.

2018. júl. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. Nem ismerkedem, amennyire tudok monogámul gondolkodom. Vele kiegészítjük egymást.


2. Ahogy írtam nem vagyunk párkapcsolatban szóval a szex része hiába vibrál a levegő de nem tekintem férfinak ilyen szempontból, az, hogy közben a nadrágjába élvez, vagy cipőre elégedetté tesz ha előfordul de ennyi. Mással telik az idő s ahogy egyre fájdalmasabb úgy egy merevedést is nehezebb "fenntartani".


Próbáltam már szubbal, mazoval is párkapcsolatban de nem ment. Ez egy vágy de nem életforma, nem ez határozza meg minden pillanatom s ezt nem tudták elfogadni. Vele lassan 5 éve vagyok, közben néha van vanilla kapcsolatunk amikor nemi életünk van, s érzelem, olyankor nem találkozunk.

2018. júl. 6. 21:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy jó ember vagy, ha felelősen elgondolkozol, moralizálsz a helyzeten! És nem: nem így, nem ezen a talajon kezdődik lappangva a szociopata gyilkosság.


Ugyanakkor azt gondolom: merő véletlen, hogy így alakult a kapcsolatotok. Úgy értem: alakulhatott volna úgy is, hogy igenis egymást féltő-szerető-becsülő és a "normális" szexualitást is magába foglaló párkapcsolat épül fel köztetek.


„Ez egy vágy de nem életforma, nem ez határozza meg minden pillanatom s ezt nem tudták elfogadni.” – írod. Azt hiszem, talán itt lehet az egyik „hiba”! Hiszen ezerszámra szaladgálnak (szaladgálunk) ebben a kis országban is olyan férfiak, akiknek szintén nem ez határozza meg minden pillanatukat, tehát a hétköznapi élet nagy részében testileg-lelkileg-szociokulturálisan egymásra hangolódott „normális” párként funkcionálhattok.


Ugyanakkor ezek a férfiak is izgatottan várják a pillanatokat, amikor vállalkozásukból, munkájukból, napi elintéznivalóikból hazatérve váratlanul azzal szembesülnek, hogy már a küszöböt átlépve parancsolóan lábcsókra nyújtott lábbal, szikrázó szemekkel várod őket – és kezdődhet a játéknak (életnek?) ez a szelete.


Én – amúgy felelősségteljes hivatásomnak élő szubmisszív/mazochista férfiként – jó évtizedig éltem ilyen párkapcsolatban: azt hiszem, mindkettőnk életének legboldogabb szakasza volt! Nem létezik, hogy ne találnál Te is egy-két-száz olyan férfit, aki igenis elfogadja – hiszen maga is így van ezzel –, hogy nem minden pillanatodat, pillanatotokat ez határozza meg.


Azt hiszem, a probléma másik gyökere viszont az lehet, hogy nem tekintesz férfiként jelenlegi mazochista „partneredre”. A helyzetetek, múltatok, személyiségetek alaposabb ismerete nélkül nem mernék vállalkozni arra, hogy az okokat megtippeljem, az azonban (elméletileg is, saját tapasztalatom alapján is bátran mondhatom) egyáltalán nem törvényszerű, hogy ez mindig így alakuljon egy domináns-szubmisszív, szadidsta-mazochista kapcsolatban.


Félő, hogy jelenlegi mazochista párod esetén ezt már nem tudod magadban „visszacsinálni”. Távlatilag azonban korántsem lehetetlen, hogy egy következő párkapcsolati próbálkozásnál a kecske is jóllakik és a káposzta is megmarad :D : az időnkénti fékevesztett „játékok”, kínzások ellenére sikerül megőrizned magadban, hogy férfiként nézz rá.


És ettől a pillanattól kezdve természetesen a hétköznapokban („normális” szex terén, társas kapcsolatokban, munkában, szórakozásban, tervezésben, beszélgetésekben, „együttgondolkodásban”) is működőképes, tartalmas, szeretetteljes párkapcsolattá válik a dolog. De addig is, amíg "befut" egy ilyen pasas, semmi rosszat nem látok abban, amilyen helyzetben most vagy! :)


50+F

2018. júl. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3. Én is sokáig gondoltam rá mi lehet az kiinduló pont nála. Úgy általában mindketten kompenzáljuk a hétköznapi életünket, ott itt kiegészítjük egymást, abban pedig felcserélődnek a tulajdonságok s teljes ellentétbe megy át. Én egy visszahúzódó, folyton bizonytalankodó alak vagyok aki nem képes kiállni önmagáért, félt mindent s mindenkit. Mint valami nyamvadt mákvirág kisasszony a könyveivel.

Ő pedig karrierista, intelligens, sportos, parancsoláshoz szokott racionális alak sikeres élettel.

De amikor együtt vagyunk megváltozik egy pillanat alatt. Kihozzuk egymásból amire vágyunk s igen, szeretem a vérét. Morbid de félig vegetáriánus vagyok, nem vagyok képes nyers húshoz érni vagy elviselni a szagát. De ha róla van szó meg is innám a vérét úgy vonz.

2018. júl. 7. 08:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Most válaszoltad meg, magadnak.

Amit írsz, az maga a lelki alapja a kapcsolatotoknak. Számomra ugyan teljesen érthetetlen és elfogadhatatlan, de tökéletes analógiája egy átlagos párkapcsolatnak, ahol a pár tagjai egymásnak lelki társai, pendant-jai, kiegészítői.

2018. júl. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat átgondolom S próbálom könnyebben venni a dolgokat.:)
2018. júl. 7. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!