Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hátrány ha egy fiúnak voltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány ha egy fiúnak voltak alkalmi kapcsolatai?

Figyelt kérdés

Ha most csak ezt a szempontot nézzük, akkor össze jönnétek velem lányok?

Tehát nem vagyok egy nagymenő, aki minden héten bulizik, és részegen szexel lányokkal. Szolid, és kicsit visszahúzódó vagyok. Eddig összesen 4 lánnyal voltam. Egyik sem volt barátnő. Mindegyik lány szép volt, és rendes.

Ha lesz barátnőm, és megtudná ezt rólam akkor az nagyon kiábrándító lenne? Zavarna ez lányok titeket? Össze jönnétek ilyen fiúval, ha csak ezt nézzük?


2019. márc. 29. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem igen, hátrány.
2019. márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt alkalmi partnerem, szóval ez nem zavarna. Viszont én nő vagyok és nem fiúra vágyom.
2019. márc. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Nálam is hátrány, nem jönnék össze veled. Én csak értelmes, mély gondolkozású, és érző pasikkal állok szóba, akik a társukat keresik, nem csajoznak. Akik érzelmek nélkül is tudnak dugni, azok sosem lesznek hűségesek.
2019. márc. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon nagy butaság, hogy aki érzelmek nélkül is képes szexelni, az sosem lesz hűséges.

Nekem is volt jó pár alkalmi kapcsolatom, mert nagyon erős vonzalmat éreztünk, viszont még nem sikerült olyan embert találnom, akivel összeforrhat a lelkem, pedig én erre vágyom. Pontosan tudom, hogy a férfiak, akikkel voltam, nem a megfelelők voltak egy kapcsolatra, viszont nagyon jól esett az érintésük, és igenis a vonzódás eredményezett valamiféle érzelmeket. Nem szerelem, nem szeretet, hanem szimpla öröm, ami után kedves emlékként gondolsz rá vissza.

Ha minden egybevág, és érzem azt a nagyon erős lelki kötődést, az elfogadást, és hogy vágyom a másikra, akkor egyértelműen hűséges lennék, az komoly érzelmek nélküli szex és a hűtlenség nem mindig jár együtt, sőt... van, aki pont azzal próbálja enyhíteni, hogy vágyik már a szeretésre, hogy folyton ilyen kalandokba bonyolódik, bár az már másról is szól. Szerintem sokkal összetettebb annál ez a kérdéskör, minthogy ilyen általános kijelentéseket tegyünk.

2019. márc. 30. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!