Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem akar velem lefeküdni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar velem lefeküdni egy lány sem. Hogy tegyem túl rajta magam? 😕

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, és szűz. Próbálkoztam lányokkal senkivel nem jött össze. Vagy az volt a bajuk hogy visszahúzódó vagyok, vagy hogy nem beszélek sokat. Pedig benne lettek volna abba hogy szexeljünk, de ezek miatt meggondolták magukat 😕

Persze azt hogy szűz vagyok nem mondtam nekik.

Sportolok sokat. Sportosan vékony vagyok, de így sem kellek senkinek.

Hogy törődjek bele?

Amiatt keresek alkalmikat, mert párkapcsolatot tuti nem tudnék összehozni ilyen személyiséggel. :(


2019. ápr. 3. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
14%

Túl úgy lehet tenni, ha felismered, hogy a szüzesség elvesztése torz társadalmi elvárás, a jó az, ha az ember a nászéjszakáján veszíti el. Magyarul az embereknek büszkének kellene lennie amiatt, hogy még szüzek, és nem szégyellni. Persze az emberek többsége saját "bénaságából" szűz, és ebből csak akkor tud "erkölcsi hasznot" hajtani, ha időben felismeri, hogy ez nem rossz dolog, hanem jó. Szóval a társadalmi elvárás teljesen megfordult, mindenki szexel mindenkivel, és az a jó, ha 20 csajt elkapva egyik sem terhes, míg aki egész életében egy nővel szexelve 10 gyerekes apa, azt meg kinevetik. Ez a szomorú.

23 évesen vesztettem el, addig nagyon rossz volt, főleg, hogy egyszer tudtam volna, de nem volt óvszer, majd megint tudtam volna, de nem állt fel, mindkétszer csak hemperegtünk, és nem történt semmi, majd ezek után még megint évek teltek el, míg elvesztettem. Viszont azóta is csak ezzel az egy nővel voltam, és úgy vagyok vele, inkább vártam volna még.

Viszont amíg szűz voltam, úgy törődtem bele, hogy egyéb problémáim is voltak az életben, ezért úgy fogtam fel, hogy ez csak egy a sok közül, és nem A probléma.

És tudom ajánlani, hogy menj el papnak. De komolyan.

28F

2019. ápr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék pap lenni 😂

Szeretnék barátnőt.

2019. ápr. 3. 09:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
rinyapina..már megint.
2019. ápr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom eldönteni, hogy az első válaszoló a nagyobb neurotikus lelkinyomorék, vagy a kérdező.
2019. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Hát akkor sexelj pasikkal!
2019. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
#4: vagy te.
2019. ápr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem mondod is, leveszik a csajok, hogy szűz vagy. Veszítsd el egy prostival, de ne útszélivel. Lakáson, ahol van idő mindenre.Utána már nem leszel olyan görcsös és megy magától minden.

Én is kb. veled egyidős voltam, mikor elvesztettem.

2019. ápr. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!