Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy visszahúzódóbb lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy visszahúzódóbb lány "kavarás" közben nem érint meg sehol, még majdnem puszit is alig akar adni, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Annyira nedves hogy az hihetetlen, nagyon felizgul, szinte kifolyik belőle a nedv. Viszont mégsem kezdeményez érintést és maximum ölelést viszonoz. (de amit én érintek, ölelem azt láthatóan élvezi)


Ez azt jelenti, hogy fizikailag nem jövök be neki?

(és esetleg fel tud izgulni ennek ellenére? Lehet a kitartó munkám eredménye és nem feltétlen a vonzalomé)


Nem tudom ez változik-e a későbbiekben vagy vannak ilyen emberek, akik nem kívánnak honorálni semmit. Tanácstalan vagyok. (nagyon friss a kapcsolat amúgy, de mégis aggaszt ez)


2018. dec. 20. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:

vagy nem kíván, vagy nem tudja mit kellene tennie, reagálnia


majd belejön :)


de erről szerintem beszéljetek, hogy hogyan látjátok ezt a dolgot

2018. dec. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valaki világosítson már fel mit jelent a kavarás szó!
2018. dec. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Öhm... talán azt, hogy... nem is tudom... visszahúzódó?
2018. dec. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Köszönöm #3 az irányadást. Teljesen megvilágosodtam!
2018. dec. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem neked írtam, hanem a kérdezőnek :D
2018. dec. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi különöset
2018. dec. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#2-es: a kavarás csókolózást jelent.

Mellesleg szerintem több oka lehet. Visszahúzódô, bizonytalan, nem tudja mit kellene csinálnia. Ezesetben finomat irányíthatod, pl a kezét megfogod és lassan a farkadhoz teszed. Bátorítsd ahogy tudod.

De az is lehet, hogy szimplán önző. Azt írtad baromi nedves, szóval nyilván élvezi. Nekem pl egyik fétisem, hogy "magatehetetlen" vagyok és úgy izgatnak. Az is lehet, hogy neki is hasonló fantáziái vannak és nem arra gondol, hogy neked mi lenne jó. Az ő fejében beéred azzal, hogy játszadozhatsz a testével.

Hány évesek vagytok? Ha fiatalabb korosztály, inkább az elsőre tippelnék.

2018. dec. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!