Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Roma hölgyek, ti fehér pasival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma hölgyek, ti fehér pasival is szexeltek, ha alkalom nyílik rá?

Figyelt kérdés
Vagy inkább maradtok a sukár roma csávóknál? 🤗

2019. ápr. 4. 23:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Maradok a fajtamnal
2019. ápr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem keresem a társaságukat. A legtöbb úgysem tekint rám úgy mint egy magyarra. Minek alázzam magam?
2019. ápr. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem forditva is izles kerdese mmint lanykent is sokakat erdekelt/probalta roma sraccal miben masabb. Ilyen tarsasaggal jartam el bulizni egy idoben enis pld es felmerul az emberben :D


Szo oda vissza gondolom nem ritka a dolog


22L

2019. ápr. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
"Vagy inkább maradtok a sukár roma csávóknál? 🤗" 😂😂😂 Jó arc vagy kérdező. Jót nevettem így éjszaka :)
2019. ápr. 5. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a fehér fütyit.
2019. ápr. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Én csak félvér vagyok de eddig csak fehér barátom volt
2019. ápr. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Csak ha anyagilag ki tudom használni utána !
2019. ápr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

Nekem tetszenek a magyar fiúk. Tulajdonképpen a szőke,kék szemű, skandináv típusú fiúk az ideáljaim, fogalmam sincs miért, lehet az "egzotikum" varázsa vagy az ellentétek tényleg vonzzák egymást🤗 De mèg nem volt magyar barátom, ha nagyon komoly lenne,- amiben esetleg eljegyzési szándék is van-(nem, nem a pénz miatt)- akkor lehet belemennék, de csak szexre nem.Ahogy előttem is írták, a 99,99%-uk nem tekint egyenrangú partnernek, úgyhogy inkább nem alázom magam. De elméletben tetszenek a fehér,szőke fiúk.


22/R/L

2019. ápr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. máj. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
vannak a családomban romák..anyám félcigány..nekem nem kellene roma pasi..eddig csak magyar srácokkal voltam..jövōben is igy lesz..elsō szerelmem egy sváb pasi volt..de vele csak csók volt..de istenien csókolt ..
2022. máj. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!