Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok jóból kimaradtam ha még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok jóból kimaradtam ha még 22 évesen is szűz farkam van?

Figyelt kérdés

Eddig nem jött össze egy lánnyal sem a szex. Pedig nem vagyok önbizalom hiányos, és nem is félek a lányoktól, csak nem találok párt, ami már nagyon idegesít. 2 évvel ezelőtt találkoztam egy lánnyal akit a neten ismertem meg. Csók, ruha nélküli simogatás, nyalás, és ujjazás volt, de több sajnos nem, mert nem akart kapcsolaton kívül szexelni.

Lassan már feleségnek kéne lennie, de még barátnőm sem volt....


2019. ápr. 6. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon még nem.. ami késik, nem múlik! :)
2019. ápr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bizony sok jóból.
2019. ápr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ebből a sztoriból nekem csak az a furcsa amikor a lány nem akar szexelni, de hagyja magát kinyalni és ujjazni. Az a mai világban már nem szex? :D


Amúgy ne emészd magad. Minden rendben van. Járj el emberek közé szórakozni, koncertekre és ismerkedj. Minél többet próbálod annál jobb leszel benne.

2019. ápr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Errol a katonafeleseg jutott az eszembe.

Minden testnyilasba engedte, kiveve punciba, 'mert az a ferjeme'.

2019. ápr. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyél már 23 könyörgöm. Minden dentélyleg minden rohadt nap felteszed a 22 éves szűz kérdésedet. Borzalmasan unalmas vagy már. Ha tényleg szűz vagy 22 évesen akkor remélem a kb 100 irritáló ugyanolyan kérdésed miatt soha nem.tudod meg milyan a pna... Szánalmas beteg fsz
2019. ápr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!