Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kell kamuzni, hogy elég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell kamuzni, hogy elég az átlag méret? Részlet lent.

Figyelt kérdés
Nem rég irtam ki egy kérdést ahol hat nõ irt levelet, hogy jobb a 18centi vagy kicsit nagyobb mint a átlag 15 centi vagy az alatti. De õk is azt írták, hogy a kérdések alatt kamuzni szoktak, hogy elég a kisebb is. De ez mire jó?
2019. ápr. 7. 10:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom kérdező, de az átlag méret 21-22cm. Én az enyémmel konkrétan fojtogatni szoktam, de sok sikert azért neked is. Ha öntözöd hátha megnő még.
2019. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azért, hogy ne sírjál.
2019. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tegyunk akkor tiszta vizet a poharba


A ferfiaknak es a noknek is van intim meretuk

Ahogy izgalom hatasara valtozik a ferfiak merete kiteljesedik ugy a noke is

Vagyis a nok huvelye kitagul es meghosszabbodik

A nok huvelye idovel idomul a partnerhez

Az atlag meret azert az mert ezzel a merettel passzolnak egymashoz a no es a ferfi

Fogalmam sincsen miert mernek a pasik egyre nagyobb es nagyobb meretet mikor a ferfi nemi szerv idoskorra inkabb osszemegy...

Nem gondolnam h alig 10 ev alatt ennyit notek volna a pasik nemiszervei ...

Fogalmam sincsen hogyan merik de tuti h valami nem stimmel vele ...


A nok meg nem merik le a pasiket mert valszeg ha megtennek akkor az a pasik 99% teljesen osszetorne.

2019. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!