Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csaltátok már meg a párotok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltátok már meg a párotok? Ha igen miért és kivel?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 7. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
34%

Lehet, hogy komoly választ -és persze valódit, igazat- vársz, de a poénos válaszokat jobban szeretem. Szóval


Volt a páromnak egy szűz barátnője, aki meggyőződésből volt szűz. Szerintem bőven akadt volna az évek alatt aki lefeküdt volna vele, de a lány mindet elutasította. Nem is foglalkozott a pasikkal a maga részéről, "megelégedett" a barátnői történeteivel. Aztán valamikor a párom mesélte, hogy anyós (az ő anyja) mondta, hogy vigyázzon ám, mert lehet a Réka majd dugni akar velem, vagy én vele. Mondom az asszonynak, hát, ha már úgyis így vagyunk elkönyvelve, mi lenne, ha "szegény lánynak" megmutatnánk miből maradt ki eddig. Az asszony meg vevő volt azt mondta, a legjobb barátnője egy esélyt megérdemel, hogy jó legyen netán neki a szex. Szóval egyszer átmentünk és iszogattunk meg dumáltunk a lánynál és ügyeltünk, hogy Ő igya a legtöbbet, mondjuk nem volt nehéz. Aztán mikor már kellően becsiccsentett akkor betámogattuk az ágyára, szépen levetkőztettük és megtörtént a lényeg. Igazából elég jól hatott az ital, mert nemigen ellenkezett. Másnap persze nem emlékezett a történtekre és azóta sem derült ki, hogy tudja mi is történt akkor csak inkább nem beszél róla, vagy valóban filmszakadás volt és még mindig szűznek hiszi magát.

2019. ápr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem poénos első.. A nemi erőszakból viccet csinálni szemét dolog.
2019. szept. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!