Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen jelei vannak ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak ha valaki megerdemli hogy neki adjam a szuzessegem?

Figyelt kérdés

Tudom sokaknak mindegy de akik az igazival szeretnek az elsot vagy a megfelelo emberrel, hogy ha nem vagy egyutt az illetovel de szoros viszonyban vagytok es szeretnek vele kozosulni csak meg szuz vagyok es nem vagyok biztos abban hogy vele szeretnem. Ti meg varnatok vagy az adott szemellyel megtennetek?

Elore is koszonom a valaszokat remelem ertheto mire gobdolok

L


2019. ápr. 11. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy benne biztos hogy vele akarod, akkor ne.
2019. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 LazyJones ***** válasza:
100%
A legbiztosabb jele, hogy neki akarod adni. Tök mindegy, milyen, ha teljesen, 100%ban biztos vagy benne, akkor ő lesz az.
2019. ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell érezni!
2019. ápr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha nincs benned félelem a szexszel kapcsolatban, és nem keverendő össze a félelem az izgalommal.

Mindig féltem, hogy majd a partnerem milyennek lát, hogy elég jól nézek-e ki, nem lesz-e gáz, ahogy viselkedek közben, vagy a reakcióim. Amikor odakerültem, azt éreztem, hogy ezek már nincsenek bennem, hanem mindenemmel azt az embert akartam, akivel megtörtént.

Tudnod kell, hogy az első szexuális élmény meghatározó, de közel sem a legmeghatározóbb. Először sosem lesz a legjobb. Mármint szép élmény, és különleges, de amikor megismered, hogy mit szeretsz szex közben, akkor már sokkal jobb lesz.

2019. ápr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl ha orakig el tudtok jatszani, pettingelni es kozben jol erzed magad.
2019. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Házasság után a férjednek.
2019. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6! És ha nem illenek össze? Akkor váljanak el vagy éljék le együtt boldogtalanul, szex nélkül az életüket? Esetleg nyitott házasság?
2019. ápr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 RoyalvodkaA válasza:
Niki ?
2019. ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!