Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Emlékszik valaki, hogy mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emlékszik valaki, hogy mikor először hallott arról, vagy látta, hogyan élveznek el a fiuk, mi volt az első reakciója?

Figyelt kérdés

Undorító, érdekes, izgalmas , esetleg közömbös?


Én kisfiúként, nagyobb barátoktól halva, nem hittem el és undorítónak tartottam.


2019. ápr. 13. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Lànyoktòl vagy fiùktòl kèrdezed?

Èn làny vagyok.

14 voltam mikor először kènyeztettem egy fiùt ès iszonyatosan undorìtònak tartottam mikor a vègèn kijött belőle a cucc. Azt hittem valami baja van szegènynek ès az valami genny.

Ilyen az amikor felkèszületlenül vàg bele az ember ilyesmibe fiatalon.

Ha vissza mehetnèk az időbe, elötte beszèlnèk erről valakivel hogy tudjam mire kell szàmítani.

2019. ápr. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Én inkább érdekesnek találtam, nem volt undi.F
2019. ápr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lányoktol és fiúktól egyaránt érdekes válaszok lehetnek.
2019. ápr. 13. 11:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én erre nem emlékszem, csak arra hogy azt nem hittem el hogy a fiúknak feláll a farkuk :D
2019. ápr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 cseppszi ***** válasza:
kis srác koromba hallottam először arról hogy a nagyfiuknak kijön valami apatej féle a kukijukból - nem hittük el és többen beültünk egy nagy gödörbe és közös maszti - ki a "nagyfiu" már - de senki nem volt az még (olyan 12 év körüliek voltunk)
2021. dec. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!