Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasimnak hetek óta nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimnak hetek óta nincs kedve szexelni, mert allergiás, én viszont nagyon kivánnám. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

Állandóan fáradt, nincs kedve. Ráaádsul eléggé egy kapcsolat elején vagyok, de félek, ha már így kezdjük, ennek nem lesz jó vége. Vagy én vagyok túl türelmetlen?


Kérlek, normálisan válaszoljatok!



2019. ápr. 13. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha neked nagyobb az igényed, és ő már most nem bírja mi lesz később? Én meg ilyen csajt keresek, és én meg nem találok.
2019. ápr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mire alkergiás?
2019. ápr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Allergiás
2019. ápr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hetek óta? Ez nem jelent túl jót.

Nekem ha egy hétig nincs szex, akkor már hisztis vagyok és azt senki sem akarja😆

Vagy marad a maszti de próbáld vele megbeszélni, hogy Te igenis szexet akarsz!

2019. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van! Ennek nem lesz jó vége! Most az elején változtass rajta, ilyenkor még kevésbé fájdalmas mint késöbb!
2019. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mire sajnos. De azt tudom, hogy azért nem folyamatos a probléma. Meg azért is fúr a lelkiismeret, mert próbál tenni ellene gyógyszerekkel, de nem igazán használnak neki. Nem csak eltesped aztán közli, hogy ő most allergiás és pont.
2019. ápr. 13. 16:58
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, most mindenki írja, hogy tegyem ki, de ha speciel rákos lenne (senki se legyen Isten ments), de akkor meg meglincseltek volna, hogy hogy fordulhat ez meg a fejembe egyáltalán...
2019. ápr. 13. 17:02
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy allergiás? Mire?

S hogy jön ez össze a szexel?

2019. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
"Taknya-nyála egyfolyik" úgy. Nem tud aludni tőle, folyton fáradt, kedvetlen.
2019. ápr. 13. 17:33
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak azért nem akarná van más nő akivel ki eli vágyait
2019. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!