Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pici lány apucit keres?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pici lány apucit keres?

Figyelt kérdés
Normális ha a jóval idősebb férfiak jönnek be, és tetszik a ddlg, meg a bdsm és a hasonlók, illetve az ilyen apakomlexust mennyire lehet felvállalni a mai világban? Gondolom sokan kamuk meg átvernek, de mennyire ítélik el az emberek azokat a lányokat/srácokat akiknek valamilyen a megszokottnál "furcsább" fétisei vannak?

2019. ápr. 16. 22:38
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
96%

Sztem normális. Mindenki olyan korú emberhez vonzódik akihez akar.

Nekem is bejönnek a nálam idősebb pasik. Nincs ezzel semmi gond.

Szimplán csak tudjuk h mi a jó :)

2019. ápr. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
79%

értelmes embernek ezzel nincsen gondja. Ha csak a féltés beszél a családból, az érthető. De ha megismerik az embert, s azt látják, hogy normális, nem lehet ebből baj.

párt vagy partnert keresel?


42/F

2019. ápr. 17. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
66%
Nekem 42. évesen volt 16. éves barátnőm akivel 3. évig éltünk együtt. Normális kapcsolatban!
2019. ápr. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
81%

Pár éve volt egy 23 évvel fiatalabb barátnőm. Több mint két évig tartott. Igaz, nem éltünk együtt. Sajnos azért lett vége, mert nem mert felvállalni a családja előtt. Én 46 voltam, ő 23 akkor. Addig stresszelt rajta, hogy "lebukunk", míg én vetettem neki véget. Szerinte a családja elfordult volna tőle. Egy ideig próbáltam meggyőzni, hogy ha szeretik és azt látják, hogy boldog, akkor elfogadják, elfogadnak. Sajnos nem sikerült meggyőzni. Most egy 16 évvel idősebb pasival él együtt. Valami miatt őt fel tudta vállalni a család előtt és teljes mértékben elfogadták. Talán velem, bennem volt a hiba. Vagy az a +23 év már a lélektani határ felett volt. Nem tudom... De nekem az a véleményem és a meggyőződésem, hogy elsősorban rajtad múlik, hogy hajlandó vagy-e odaállni alkalom adtán a család elé és elmondani, felvállalni egy ilyen kapcsolatot? Azt nem mondom, hogy ezzel kezd! De ha jól alakul az illetővel a kapcsolat és esetleg hosszú távon, komolyan gondolod, gondoljátok, akkor egyszer elérkezik ez a pillanat. És persze azért az illetőnek is teljes mellszélességgel melletted kell állnia és támogatnia és vállalni a kellemetlen perceket. De ahogy mondtam, csak ha úgy alakul! Ameddig nem fordul igazán komolyra egy ilyen kapcsolat, addig nem muszáj feltétlenül erőltetni.

De ez csak az én véleményem...

50Ffi

2019. ápr. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
86%
engem is már mindig is idösebb pasik érdekeltek és én is imádom a bdsm-et. Szerintem ez valahogy össze is függ. Egy fiatal pasi sosem tudná úgy megtenni a fenyítést mint például egy 18 éves. Sok különleges fétisem alakult ki gyerekkorom óta, és ezeket csak az idösebbek értékelik jobban.
2019. ápr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
70%

Én 39, a párom 18 volt, és szintén 3 évig éltünk együtt párkapcsolatban.

Nem a korkülönbség miatt mentünk szét, hanem más egyet nem értés miatt.

Én szerettem volna még gyereket később, Ő meg nagyon ellenezte, később sem akart, és ez éket vert közénk.

Ma sem választanék máshogy, szexuálisan is nagyon összeillettünk, hiányzik is a napi több szeretkezés :)

2019. ápr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
31%
47f vagyok. Tavaly volt egy 18 éves lány. Totál egyeztek volna a fétiseink is ha anyuka nem kavar be.
2019. ápr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
75%
Ezt amai világban nehéz mert régebbi korokkal lennetétben ebbe anagy és szbad világban pont ez az amit dsokan tabunak tekintenek.Föleg ha bdsn mel jár együtt.Pedig épp ez a jo benne hogy SZEMBE MEGY a mai világ felfogáásval.Tehát:diszkrécio titokatartás.
2019. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 De La Cruse ***** válasza:
92%

Nincs nagy baj ha az idősebbek jönnek be.

Tedd a dolgodat és legyél nő.

Főzzél, mossál szeress ezerrel és mindíg jó szóval lásd el a párodat.

Ha neked ez kell és boldog vagy vele akkor ez rendben van.

Van az a kor ami még elviselhető.

Tudok olyan párról, hogy harminc év volt a korkülönbség.

2019. ápr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban ez már nem meglepő! Ha boldogak vagytok együtt akkor éljetek boldogan! Nem kell másokkal foglalkozni! A Ti életetek Ti élitek! A rokonok, ismerősök majd megszokják.
2019. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!