Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pici lány apucit keres?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pici lány apucit keres?

Figyelt kérdés
Normális ha a jóval idősebb férfiak jönnek be, és tetszik a ddlg, meg a bdsm és a hasonlók, illetve az ilyen apakomlexust mennyire lehet felvállalni a mai világban? Gondolom sokan kamuk meg átvernek, de mennyire ítélik el az emberek azokat a lányokat/srácokat akiknek valamilyen a megszokottnál "furcsább" fétisei vannak?

2019. ápr. 16. 22:38
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
93%
Szia. Szerintem sincs semmi rossz abban ha az idősebbek jönnek be. Mindenkinek más az ízlése, és az embereknek meg kéne már tanulni elfogadni ezt. Nekem is bejönnek az idősebb pasik, de csak "szex szinten". Barátnőim tudják, szüleimmel meg nem vagyok olyan kapcsolatban hogy ezt számonkérhessék tőlem. Szóval szerintem csak hajrá, élvezd az életet, gyere össze olyan pasival aki neked bejön, és ne törődj azzal hogy mások mit mondanak.
2019. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen normális. Én pl. ötven vagyok, de harmincötnél idősebb nővel szóba se állnék. Tavaly volt egy 18 éves barátnőm, egy nyáron át voltunk együtt, semmi gondunk nem volt, de ősszel a leányzó egyetemre ment s nekem nem volt kedvem egyetemi bulikba járni. Igazából a huszonéveseket kedvelem, nem csinálnak nagy cirkuszokat.
2019. ápr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
0%
És az igazi édesapád mit szól mindehez?
2019. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
68%

Elítélik őket, a szülők is.

De a szülőket nem kell mindenbe beavatni.

2019. máj. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem a bdsm-el kell kezdeni az ismerkedést az első randin, de fokozatosan ezt is el kell mondani, hogy ne raboljátok feleslegesen egymás idejét!

Ha egy idősebb pasival érzed jól magad, akkor legyél vele! A Te életed! Önálló felnőtt nőként senkinek semmi köze hozzá, hogy kivel vagy boldog! F.

2019. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
12%
Egyáltalán nem normális.
2019. máj. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen! A család elfogadta, mert a lány boldog volt a pasival! És ez sokat számított nekik is!
2019. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem csak szexkapcsolatról lehet szó es teljesen elfogadott ! Nem ecsetelném a hosszútavú kapcsolat minden zökkenöét bár müködhet a dolog de nagyon kevés kapcsolat birná!

46f

2019. nov. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
22%
Én szívesen kipróbálnám a ddlg-t egy szép fiatal csajjal. 40f
2019. nov. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
34%
Örülnék egy ilyen csajszinak !!
2020. máj. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!