Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Apakomplexusom lehet? Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexusom lehet? Ez normális? 22L

Figyelt kérdés

Apával nagyon jó a kapcsolatom, de mindig is a nálam jóval idősebb férfiakhoz vonzódtam(kb 30-47közöttiekhez), és mióta lefeküdtem egy 40es pasival azóta semmi kétségem afelől h csak az idősebb korosztály vonz.


Mielőtt jönnétek azzal h biztos az anyagi biztonság, lakás miatt. Nem emiatt. Ugyanis engem nem érdekel h kinek mennyi pénze van.



2019. ápr. 20. 09:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is teljesen normális, hogy nem a saját korosztályod érdekel, főleg ahogyan el nézem a mai 20 éves srácokat... 31f
2019. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem apakomplexus, az idősebb korosztály vonz. Nekem sincs anyakomplexusom, pedig a negyvenes nőkre vagyok ráállva.
2019. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták nem komplexuscsak az idősebb korosztály jön be neked!

Nekem meg a fiatalabb lányok!

2021. aug. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 kisördög1 ***** válasza:
69%
Engem mindig is izgatott az ekkora korkülönbség, bár én sok tekintetben nem vagyok normális, de a lényeg hogy nem sztem nem gáz. Persze a kérdés hogy csak szex vagy járnál is egy ennyivel idősebb férfivel?
2021. aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
78%

Én tojok az összes kategorizálásra. Járunk, vagy csak szex, vagy tök mindegy minek hívjuk.

Amíg együtt vagyunk mindketten élvezzük az együtt töltött időt és kész. Hogy az 30 perces gyors dugás, vagy 5 év élmény, nem mindegy ? Jólesik, igen, akkor meg ?

2021. aug. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
35%

Érdekes, nekem mindig extrém korkülönbséges együttéléseim voltak 4-8 évesek :-)

21 évesen 32é bnőm volt, 28 évesen 49é atomNŐ volt 5 évig.

Utána 33 évesen 17,5 volt a lány, harmadik napunk utántól nálam lakott 5 évig :-). Aztán megint 21é 5 évig. És most is 21-24 évesek vannak ketten, tudnak egymásról. Csak annyi a kérés-kölcsönös megállapodás, hogy egyikünk sem nézeget jobbra-balra.

Ők nem akarnak járós elköteleződést én meg nem akarok nősülni-házhitel-gyerekek taposómalom életet már.

Úgyhogy mindenki happy.

2021. aug. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!