Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan nagy baj a nőknek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj a nőknek, ha egy férfi tapasztalatlan a szexben?

Figyelt kérdés
Pontosabban már többen is kinevettek vagy kifiguráztak emiatt. Persze tudom, hogy 29 évesen lehetne ebből több tapasztalatom is, de az eddigiekben az évente 2 alkalom volt a maximum. Szóval valóban kezdőnek tűnhetek, de kár ezt felnagyítani.
2019. ápr. 20. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem baj
2019. ápr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

A NŐknek nem baj.

A r*biknek, meg a 3,14csáknak igen.

2019. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Minek mondod el?
2019. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Türelmetlen vagyok és nagyon rossz tanár. Nem mondom, hogy baj de részemről a szex teljesen várázsát veszti ha le kell állnom istápolni valakit.
2019. ápr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Tegyük fel hogy te közepesen jól tudsz teniszezni.

Kivel lenne élvezetesebb játszani egy partit, egy gyakorlott játékossal vagy egy kezdővel aki csak minden harmadik labdát tudja visszaadni, arra meg esély sem lenne hogy egy 10 ütésből álló labdamenetet játszatok.

A szex társasjáték mindkét fél szeretné élvezni. És hát egy 29 éves nő már nem a kezdő kategóriában akar játszani, hanem elvárja hogy kielégítse a partnere.

2019. ápr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Attól függ,mit jelent a tapasztalatlanság az illető esetében. Ha azt,hogy két perc alatt elsül,vagy a petting alatt a gatyájába élvez , azt nem tudnám tolerálni hosszútávon.

Meg azt sem ha állandóan szégyenlősködne,fél órát kéne állítgatni a farkát ,hogy neki tudjunk egyáltalán kezdeni valaminek . Más problémát nem nagyon tudok elképzelni,új párral amúgy is időbe telik összeszokni,meg mindennki más,lehet,hogy ami az egyik nőnek nagyon bejött ,a következőnek meg nagyon nem . De ha meg van a vonzalom ,és ha szeretem az illetőt sokmindenen lehet javítani . Sajnos a gyorstüzeléssel kapcsolatban nem vagyok türelmes én személy szerint. Akikkel eddig iylen problémám volt,láthatólag nem is érdekelt őket,hogy megerőltessék magukat és tovább bírják. És itt nem egy,vagy az első alkalomról van szó,hanem sokkal többről . Szóval kizártnak tartom,hogy túl sok ideig próbáljam vele.

2019. ápr. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert csak az kell nekik - főleg, ahogy idősödnek - hogy valaki kérdés nélkül jól megdugja őket. Pont olyan ösztönlények, mint mi, sőt. F 40
2019. máj. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!