Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon rossz döntés lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz döntés lenne prostihoz mennem?

Figyelt kérdés

Mindeki úgy beszél róla mintha egy nagy bűn lenne. Részben megértem. De ha az ember nem talál senkit akkor időnként nagyon jól tud jönni egy női test.

Eddig sosem voltam, de mostanában nagyon fontolgatom. De nem akarok rászokni, mert szeretnénk majd normális kapcsolatot és gyerekeket.


Sosem gondoltam volna hogy egyszer azon fogok gondolni hogy menjek e prostihoz, mert sosem gondoltam volna hogy ilyen béna leszek a csajozásban. De végülis mindent ki kell próbálni az életben :D


2019. ápr. 22. 11:55
 1/3 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy akkora bűn lenne, legalább gyakorolsz :D

Nem kell róla mindenkinek tudnia

2019. ápr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem az, mert legalább gyakorolsz, ezáltal lesz tapasztalatod. A nők nem tolerálják a bénázást. Egy hiba, és repülsz. Nekik rögtön a bika kell, nem akarnak az összecsiszolódással vacakolni.
2019. ápr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dehogy bűn :) Engem ők tanítottak meg egy csomó mindenre. Szerencsére a barátaimmal meg tudtuk beszélni mindig, volt hogy együtt mentünk. Nagyon ritka a valódi barátnő feeling, szóval arra ne nagyon számíts de élményeket és tapasztalatot gyűjthetsz.
2019. ápr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!