Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon égő ha 22 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon égő ha 22 évesen prostihoz fogok járni?

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok amiatt mert nekem nem megy a csajozás. Eddig kínszenvedve jött össze néhány alkalmi, pedig én mindig is barátnőt szerettem volna. De már feladtam az egészet. Most az az egy örömöm lesz hogy havi 1x örömlányhoz fogok menni. Annyira ki vagyok éhezve arra hogy egy lány hozzám érjen.

Szerintetek égő ez, hogy máshogy nem tudok lány testhez jutni?


2019. ápr. 24. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Ez egy hiányzó piaci szolgáltatás..

Mármint az érintésre és az ölelésre gondolok.


Amikor nincs/nem volt barátnőm én is erre vágytam, gondolkodtam is rajta, hogy csak azért megyek prostihoz, hogy megölelgessem:D:D de ez úgy elég nevetségesnek hangzott magamban is, ezért végül masszőrhöz mentem inkább (nem ilyen szopásos, kiverős csajra gondolok, hanem valódi masszőrre) és végülis az érintés rész megvolt, jólesett a "simogatás" cirógatás, ilyesmi.. mondtam is neki a masszázs végén, hogy kicsit eljátszadozhatna a vállamon és a nyakamon, mert olyan puhák az ujjai:D

Összességében szerintem ez egy jó köztes megoldás volt. Azóta meg a csajomat ölelgetem ha olyanom van:)

2019. ápr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*masszőz, bocsánat..
2019. ápr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Miért lenne gáz? A szex egy szükséglet.
2019. ápr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
A férfiaknak a huszas éveik elején pokoli nehéz helyzetük van. Szóval ebben a korosztályban engem nem lep meg semmi.
2019. ápr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem, de ahogyan előttem írták, egy masszőz is jó megoldás lehet, ha annyival beéred.
2019. ápr. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Yskirde ***** válasza:
100%
Igen a férfiaknak a huszas éveik olyan nehezek tényleg xd
2019. ápr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6


Pontosan. Itt láthatsz statisztikát is ezzel kapcsolatban:

[link]


Gyakorlatilag a huszas éveik elején járó férfiaknak kb akkora esélyük van mint a negyvenes éveik végén járó férfiaknak.


Nem is csoda, hogy a legtöbb bűnöző, balesetet okozó, öngyilkos, drogfüggő is ebben a korosztályban van és mentális betegségek is szinte mind ekkor alakulnak ki a férfiakban.

2019. ápr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!