Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nőként prostihoz járni gáznak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként prostihoz járni gáznak számít?

Figyelt kérdés

2019. márc. 17. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem, beszokott figura.
2019. márc. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem.
2019. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Olyat nézz ki magadnak, aki ezt hirdeti is.

Különben nem ciki!

2019. márc. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem hinném...
2019. márc. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%
Nem ciki. Vannak olyanok akik nőket is vállalnak.
2019. márc. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%

Nőként női prostihoz?

Ez már nem gáz!

Szánalmas!

2019. márc. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%
Ha olyan pasit szeretnél kipróbálni mint a szappanoperákban akkot semmi gáz. De ha nőként nem tudsz szexpartnert találni az annál inkább
2019. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15%
Gáznak nem gáz, mert az életben nincs olyan, hogy valami gáz, vagy nem gáz, hanem az van, hogy ki így, ki úgy, mindenki másképp csinááálja! És ez az élet minden más területére is vonatkozik! Én a magam részéről nem venném igénybe a prostikat, mégpedig azért, mert értelemszerűen ők voltak már együtt férfiakkal, én pedig leszbikus lévén ugye, szintén leszbikust keresek, olyat, akihez biztos, hogy soha nem nyúlt férfi, vagyis nekem még egy biszex lány sem kéne. És ezt nem sértésként mondom, elnézést a férfiaktól is, meg a prostiktól is, ez is lehet gáz, vagy nem gáz, de egyik sem, mert ez az én személyes véleményem, rajtam kívül van ezer másik ember, kétezer féle hozzáállással, szemlélettel. Bocsánat, hosszúra nyújtottam a magyarázatom, tehát a lényeg a kérdésedre, nőként prostihoz járni: Akinek jól esik, annak jól esik, ennyi...
2019. márc. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%
8-as! Már bocs, de leszbinek nem születik senki, hanem azzá lesz, különböző okok miatt.Ha te olyan leszbit keresel, aki még szűz, sokáig kell keresgetni. De sok sikert hozzá! (Engem nem zavar, hogy már volt pasival, mint amikor még heteró voltam sem zavart, hogy a pasim már volt más nővel.)
2019. márc. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!