Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Középkorú (30-40 év körüli)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú (30-40 év körüli) pasik! Mit szólnátok ha egy fiatal lány ezzel hozakodna nektek elő?

Figyelt kérdés

Mondjuk legyen a lány valahol 20-25 között.

A történet annyi lenne hogy nagyon összebarátkoztok valahol, pl munkahelyen, vagy egy helyen lenne a hobbitok, akármi. És a lány egyszer csak szerelmet vallana nektek, és mivel szeret titeket és bízik is bennetek elmondaná azt is, hogy neki nehéz a szexuális élet, mert gyermekkorában az apja többször megerőszakolta. Ezt nem is merte mondani soha senkinek ti vagytok az elsők, nem is szeretkezett senkivel azóta, de mivel belétek nagyon szerelmes lenne, elmondaná ha azt szeretné hogy veletek történjen meg az “első normális” együttlét, ami számára olyan lenne mint a szüzesség elvesztése, hiába fizikailag már nem az.

Mit reagálnátok erre, mit mondanátok?

A sztori sajnos valós eseményeken alapul, szóval kérlek titeket komoly válaszokat írjatok! Köszönöm!



2019. ápr. 26. 21:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz, utolsó?
2019. ápr. 26. 22:43
 12/20 anonim ***** válasza:

Ismertem már ilyen lányt. Sikerült többé-kevésbé "meggyógyítanom". Sok éve volt, ma már családja van, de tartjuk a kapcsolatot.


Szóval, én nem csodálkoznék!

2019. ápr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha tudod kezelni azt hogy esetleg nem lesz komoly kapcsolat a dologból, de egy barátságon és testiségen alapuló valami igen, akkor vágj bele. Egyébként keress inkább korodbelit, különben fájni fog. 40f
2019. ápr. 27. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

A korkülönbség miatt az első pillanattól kezdve egyértelmű volt hogy nem lesz komolyabb, bár én el tudnám képzelni vele hiszen szeretem, de ő máshol tart és másra vágyik amit tiszteletben tartok.

Sem korombelivel, sem más idősebbel nem tudtam még ilyen szintű bizalmat és szeretetet érezni, mint iránta. Várnom kellene még?

A fájdalom az életem szerves részévé vált az évek alatt, de abban igazad van hogy megvisel majd ha őt valamilyen okból elveszítem.

2019. ápr. 27. 06:33
 15/20 anonim ***** válasza:

Én tuti semmit sem akarnék a lánytól.

Megérteném,meghallgatnám,max a barátságomat felajánlanám.De sohasem tudnék lefeküdni vele mert mindig motoszkálna a fejemben,hogy vajon mikor gondol a megtörténtekre,vajon élvezi e,és hát bármikor ki is borulhat teljesen szextől függetlenül.Ami azért elég gáz lenne ha épp egy romantikázást tervezek és bummm,rossz emlékek,gondolatok stb

De az is nagyon zavarna,hogy akár az apja is lehetnék.

Amit nem is értek,hogy a férfi akár apád is lehetne ,mégis ő kéne.

Én inkább ismerkednék velem korabélivel és nem is bizos hogy mesélnék a problémámról.Hiszen lehet hogy képtelen leszel szexualitásra.

2019. ápr. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Az, hogy ide le tudtad írni a történeteket,azt jelzi, hogy a gyógyulás elindult. Ha lány lennék és ilyen történt volna velem, sosem írnám ki egy ilyen helyre.

Ha már így kialakult a bizalom a pasival, akkor is vigyázz, mert magad sem tudhatod, ha testi kapcsolatba kerülsz vele hogyan fogsz reagálni az emlékeid hatására. Próbáld meg tudatosítani hogy Ő is csak egy állomás lesz az életedben, de sokat segíthet a múlt feldolgozásában.

2019. ápr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Benne van a pakliban hogy ő is nemet mond majd rá, természetesen azt el fogom fogadni majd, csak attól félek hogy eltávolodik majd tőlem, hiába csak egy “állomás”, ezzel tisztában vagyok.

Fentebb írtam hogy korombeliekkel sosem éreztem még így, azért alakult ki ez a helyzet.

2019. ápr. 27. 08:36
 18/20 A kérdező kommentje:
Nehéz volt idejutnom hogy kiírjam magamból, de nagyon rendes, segítőkész válaszokat kapok, így nem bántam meg, pedig nagyon féltem tőle hogy mi lesz, mert sok a hitetlen, gúnyolódó ember. De a teljes gyógyulás még sajnos valóban messze van, azt hiszem időzített bomba vagyok.
2019. ápr. 27. 08:38
 19/20 mikeXxX ***** válasza:
A tanácsom az lenne neki hogy inkább keressen valakit a saját korosztályban mert neki is jobb lenne én meg perverz vagyok .
2019. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom ami veled történt. Faterodnak le kellene vágni a tökeit. Nyugodtan fel is jelentheted. Hogyhogy senki sem segített neked anno? ez nagyon szörnyű. Szerintem olyannal szeretkezz elsőnek, aki szerelmes beléd, és nem csak te vagy belé. Sokkal jobb úgy, hidd el. Én a helyedben, várnék, trauma ide vagy oda. Semmiképp se titkold el ezt a történetet a jövőbeli párod elől, tudnia kell és hozzátartozik a bizalomhoz. Illetve, fordulj terapeutához. Hosszútávon nem az fog meggyógyítani, hogy szexelsz valakivel, hanem hogy magadban rendezed a történteket. Egy ilyen sérüléshez mindenképp szakember kell. Sok sikert, ha van kedved, elmesélheted hogy alakult azóta.
2021. febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!