Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Majdnem 20 év különbség,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem 20 év különbség, működhet a szex? Hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy hölgy, akivel elég sokat találkozom (egy helyen dolgozunk) és rengeteget flörtöl velem, S én is vele. Egyszer nagyon szívesen lefeküdnék vele, de nem tudom, milyen következményei lehetnek. Elvált nő, egyedül él, lánya egyetemre jár. Félek hogy az eset után az egész blokk rólunk dumálna. Vagy ne érdekeljen, és carpe diem?

2019. ápr. 28. 00:12
 1/9 anonim ***** válasza:
ALAP, hogy házinyúlra nem lövünk!
2019. ápr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne félj attól a lehetőségtől, hogy mindenki rólatok beszélne, mert az nem csak egy lehetőség. Az emberek szeretnek mások életéről beszélni, főleg ha az eltér attól ami nekik normális. Ha ez érdekel akkor felejtsd el, ha nem akkor pedig hajrá.
2019. ápr. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Ahogy az egyes mondja. Nem a 20 êv a gáz, bár pont anya-fia korosztály, tehát kb veled egy idős a lánya, hanem hogy egy helyen dolgoztok. Ha valami gond lesz köztetek akkor nagyon szar lesz bent. Viszont könnyen váltasz munkahelyet akkor csapj bele. De azt is kalkuláld bele, hogy lehet hogy nagyon csúnyán benêzed a "flörtölêst" és szimplán csak kedves veled, hisz a fia lehetnél. Vagy viccből,hülyeségből csinálja mert tudja hogy nem lesz belőle semmi. Idősebb emberek szeretnek ilyet csinálni, mert nem "potenciális versenyzők".
2019. ápr. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy 6-7 éve egy gombatermesztő telepen dolgoztam, mint nehézgépkezelő... Rengeteg lány, nő dolgozott ott. Csak a szexről tudtak beszélni, nagyrészt kiéhezett "vénlányok". Olyan szinten, hogy azt beszélték egymás között, hogy miként folyt ki belőle, amit a férje belerakott.. Először kínosan éreztem magam, mint 18-9 éves kan, aztán már csak röhögtem rajtuk :D Állandóan meg akartak dugni. Féltem, mint egy grillcsirke szomáliában... Szilveszterkor enyhén részegen belementem a dologba.. Egy 47 éves nő csavart ki. Nagyban lovagol egy 538as liebherrben, aztán megszólal, hogy a "fiam lehetnél, de szerencsére nem vagy az, kúrjál még kis bikám" Míg élek ezt nem fogom tudni feldolgozni :D
2019. ápr. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszolva kuvára leszarnám, hogy ki mit gondol. Mégis honnan tudná meg bárki is? Gondolom nem a gyártósoron a szalagon akarod meghágni...
2019. ápr. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#4


Liebherr homlokrakodó <3


Te vagy a példaképem!

2019. ápr. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha megvan a közös szikra , amit úgy látok szavaidból hogy igen.

Szerintem működne a szex, ha már többet akarna az egyik fel, az nem biztos. 20 e az túl sok.

2019. ápr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Neten megismert hölggyel működött a dolog. Ha passzoltok egymáshoz nem számít semmi.
2019. ápr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ÉrettFfi ***** válasza:
Sok évvel ezelőtt pont 20 évvel fiatalabb szretőm volt. Nem volt gond a korkülönbség.
2019. ápr. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!