Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor szoptattatok, akkoriban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor szoptattatok, akkoriban a férjeteknek megengedtétek, hogy kényeztesse (esetleg szopogassa) a melleteket szeretkezés közben?

Figyelt kérdés
Volt olyan, hogy megkóstolta az anyatejet?
2019. ápr. 28. 01:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor nem esett volna jól ha piszkálja a cicimet, vagyis ha kézzel simogatta az nem volt rossz, de szájjal már nem akartam volna. Amíg volt tej a ciciben addig ő sem kívánta a dolgot túlzottan. Utána is kicsit fura volt, de inkább nekem. Most h már 3 éves a gyerek eszembe se jut h valaha szoptattam.
2019. okt. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
69%
Akkor nem esett jól, egyébként szeretem. Ő sem akarta akkor. Vicces, de volt h lovagló pózban azt vette észre h csöpög a tej mindkét mellemből, hát nem volt valami izgató 🙂 amikor a szopival leálltunk szép lassan visszaállt minden. Így visszagondolva csak ezt az egyet hagynám ki az életemből.
2019. okt. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
53%
Nem, amúgy sem rajongtam érte, de szoptatás alatt nagyon idegen nekem. A férjem meg megérti. Kóstolta, tudom van akinek fura, de miért ne tudhatná, hogy mit eszik a gyereke. Nyilván pohárból.
2020. jan. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, játszunk vele, szeretnénk kistesót. Szoptatás mellett szeretnék teherbe esni. A nőgyógyász azt mondta abba kell hagynom a szoptatást, ha babát szeretnénk, mert valószínűleg emiatt nem jön össze. Azóta a férjem segít kinyomkodni a tejcit a pelenkába. Beszedtem a tejapasztót is, de még mindig nagyon sok jön. Hiába szedtem be ezt a gyógyszert, még a mai napig jön belőle a tej, de csak akkor, ha megnyomom. Viszont nem szoptatok már, nem is érzem, hogy keményedne, feszülne a mellem a tejtől.
2020. márc. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Igen, én engedtem mindent és egyáltalán nem volt kellemetlen, sőt, nagyon izgató volt mindkettőnknek. Nekem még tetszett is, hogy érzékenyebbek voltak kicsit a melleim. Meglehet utána gyorsan mosni, úgyhogy én nem aggódtam a baciktól, nem is volt semmi gond.
2021. jan. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Foglalkozott vele, mert imádta őket, de nekem akkoriban semmi pluszt nem adott a szexhez. A tejem megkóstolta
2021. jan. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Ez nőként is morbid

Brr

2021. febr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Morbid?

Hát nekem elképesztően izgató volt, hogy minél jobban élveztem, annál több tej jött.

Szerencse is, hogy a párom ezt imádta és rácuppant, mert így legalább nem az ágyra folyt az összes felesleg. Szex szempontjából az egy nagyon jó időszak volt.

2021. febr. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Én megkóstolnám. Kíváncsi lennék mondjuk kávéban milyen íze lenne.
2021. márc. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!