Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan aki itt találta meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki itt találta meg a párját/szexpartnerét?

Figyelt kérdés
vagy esetleg csak annyi, hogy valaki itt vette fel a kapcsolatot mással és később találkoztak? Esetleg édes hármashoz találtatok már itt embert? Kort és nemet írjatok légyszi.

2019. ápr. 28. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

Dehogy.

Ez az oldal még arra is alkalmatlan...

2019. ápr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én is így látom csak nem akarom elhinni azért kérdeztem.
2019. ápr. 28. 16:42
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

akiknek korábban mutattam képeket azok mind irták hogy nagyon elfogadnának meg minden. akkor a távolság volt a gond.

azóta pesten élek és most is nagyon örülnek képeknek videóknak, de ugyan úgy nem találkoznak :D mondjuk csak 1 csajjal beszélgettem meg cseréltünk képeket. Ő nem mert találkozni.


28f

2019. ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Én már 3 pasival is voltam innen. 23N
2019. ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
nálam 4 csaj volt innen,egyikkel évek óta összejárunk
2019. ápr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
71%
Nekem 1 volt innen. 25/F
2019. ápr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Itt ismertem meg a párom, csak nem ebben a kategóriában.


N/21

2019. ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
5-6 emberrel találkoztam innen, kettővel szex is volt. 39N
2019. ápr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen volt két lány nő akivel szex is alakult, másik kettővel jó beszélgetés .. De még keresgélek.. 40 F (behindert) :)
2019. ápr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 he84 ***** válasza:
Na az túlzás és nem igaz, hogy ez az oldal alkalmatlan rá. És nem az oldaltól függ, hanem az itt lévő emberektől. Lehet hogy sok itt a perverz, a bunkó és buta ember, de ettől még nem mindenki az itt. Ennyi erővel minden weboldalon a buta, perverz, bunkó emberek vannak többen. Ugyan már,... Én innen taliztam már több mint fél éve egy férfival, akivel azóta is laza kapcsolatban vagyok. Aki nem tudná esetleg mit takar a laza kapcsolat, azok kedvéért elmondom. Csak mert bőven tapasztaltam, hogy sokan nem tudják és kissé félreértik. A laza kapcsolat nagyon hasonlít a barátság extrákkal viszonyhoz, pont középen van a szexkapcsolat és a komoly párkapcsolat között. Jól kijövünk egymással szinte minden téren. Szoktunk együtt gépezni, sorozatot nézni, ritkábban filmet is szoktunk nézni Őszinte barátok lettünk és persze van intimítás is. Nincs semmi titok, semmi khasználás, meg ilyesmik és őszinték is vagyunk egymással. Tehát félig olyan mint egy komoly párkapcsolat, félig mint egy kisebb mértékű szexkapcsolat, amolyan átmenet köztük.
2019. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!