Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan aki itt találta meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki itt találta meg a párját/szexpartnerét?

Figyelt kérdés
vagy esetleg csak annyi, hogy valaki itt vette fel a kapcsolatot mással és később találkoztak? Esetleg édes hármashoz találtatok már itt embert? Kort és nemet írjatok légyszi.

2019. ápr. 28. 16:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
84%

Igen, van. Innen taliztam 1 pasival akivel még most is összejárunk párszor szexelni.


L

2019. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 he84 ***** válasza:
És utólag szólok, hogy senkitől nem kérek semmilyen felhívási privit! Csak mert azóta már valaki emiatt csoportos szexre akart felkérni,... Szánalmas az ilyen random letámadás egyes idegenek részéről. Csak mert válaszolok, elmondok valamit, nem azt jelenti, hogy akkor bármit lehet és azt se, hogy én keresnék bárkit is még. Akár vagyok valamilyen kapcsolatban, akár nem, a váratlan csak szex random alapú dolgokat nem szeretem, ha ezzel jönnek! Na meg ez az oldal nem kifejezetten szexpartner kereső oldal, szomorú hogy egyesek mégis ennyire erre használják, hogy random hirtelen kéretlenül írnak válaszolóknak, akik nem is írtak semmi olyanról, hogy bárkit is keresnének! Nem először tapasztaltam már ilyet, csak már eléggé unom,...
2019. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!