Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 centis a péniszem, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 centis a péniszem, az jónak számít? :s

Figyelt kérdés

2019. ápr. 29. 00:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
nem jó, pegalbb 23nak köll lenni.
2019. ápr. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy óvodás kisfiú és egy óvodás kislány játszanak. Egyszer csak a kislány megkérdi a kisfiút:

- Te, figyelj csak! Te tudod, mi az a pénisz?

- Nem tudom - feleli a kisfiú.

Este aztán a vacsoránál a fiú megkérdi az apját:

- Apu, te tudod mi az a pénisz?

- Persze, hogy tudom - mondja az apja, majd lehúzza a cippzárját és megmutatja a fiának a kérdéses testrészt. - És csak az igazság kedvéért teszem hozzá, - kacsint rá a feleségére - hogy ez egy tökéletes pénisz.

Másnap az óvodában a kislány újra megkérdi a fiút:

- Te, tudod mi az a pénisz?

A kisfiú szó nélkül lehúzza a nadrágján a cippzárt és megmutatja a kislánynak a következő szavak kíséretében:

- És csak az igazság kedvéért mondom, hogy ha 5 centivel rövidebb lenne, akkor ez egy tökéletes pénisz lenne...

2019. ápr. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Jónak jó, akikkel hosszabb kapcsolatom volt, mind ekkora volt (nem emiatt voltam velük.)

De önmagában a fa$zméret kevés a jó szexhez.

2019. ápr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
44%

Nem a mérettől lesz jó a szex. Nagyobb orgazmusom volt egy kis meretuvel (13cm) mint egy ilyen 18assal. De ha jól használod nincs para👍

22l

2019. ápr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
32%
Nem ez már túl nagy.
2019. ápr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Feltételezem, nagyon fiatal lehetsz ?

Vagy csak meg akarsz nyugodni, hogy JÓ !

De "NYUGODJÁL LE A PICS..." teljesen jó !

Valószínű inkább nagy a lányoknak. De a fiúknak is bőven elég ! Tudom, nekem is akkora, és nem volt kicsi senkinek eddig. (átlagon felüli, de még nem TÚL NAGY !)

2019. máj. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
45%
Szia sokszor van az a közhely hogy a méret nem számít. Hát majd 4 x után azt mondom számít mivel minden punci is más és más. Illetve lányoknál is van aki szereti a nagyobbat, ez egyre jobban így van. Van aki nem szereti. Ez egyén függő is. Persze a te méreted már nem kicsi. Majd meg találod a hozzá tartozó puncit. Ne add fel.
2019. máj. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nagynak számít de ettől jónak még korántsem.
2019. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Korpásba?
2019. jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!