Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan aki elmúlt 25...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki elmúlt 25 éves és még szűz?

Figyelt kérdés

Ti még biztok abban hogy lesz párotok?

Nem rossz érzés ennyi idősen?


2019. máj. 3. 16:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szép történet és meg szebb gondolatok.


Sok sikert kívánok mindenkinek , mindamellett hogy nem hiszem el ezeket a történeteket és főleg azt nem hogy valaki 25 felett veszti el a szüzességét és talál kapcsolatot.


36/f szűz

2019. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért lenne olyan elképzelhetetlen, hogy 25 éves szűz találjon kapcsolatot.

"25 felett hogyan fog ismerkedni valaki aki előtte lévő 10 évbe a hormontultengéses kamasz lányok között se tudott összehozni semmit."

Ezer és egy oka lehet annak, hogy valaki miért nem dugott tinédzserkorában. Vallási ok, szégyenlősség, igénytelenség, stb.. Szerintem egyik sem olyan, amin valaki ne tudna túllépni akár 25 éves kora után.

"25-30 közötti nőknek meg nem fiúk kellenek, hanem férfiak. Sikeres határozott erős férfira, megfelelő szintű szexuális kulturával."

Szerintem ez egy elég nagy általánosítás. Ha valóban csak ilyen férfiak kellenének a 25-30 éves nőknek, akkor jóval kevesebb férfinak lenne barátnője, mint ahánynak van. Másrészt azért a legtöbb ember, ha erőt vesz magán, akkor lehet határozottabb és sikeresebb függetlenül attól, hogy szűz-e az illető vagy sem.

Azt nem értem, hogy mit értesz pontosan szexuális kultúra alatt. Hogyha a tapasztalatot, akkor szerintem maximum egy hónap alatt bárki belejön a szexbe olyan szinten, hogy ki rendesen ki tudja elégíteni a partnerét.

2019. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12 vicces vagy🤪🤪🤪


Egy hónap alatt bele jön annyira hogy ki tud elégíteni egy nőt .....meg vallási okokból nem szexel .....hatalmas

2019. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

46%-os

Neked miért kell minden választ kritizálni?

Úgy látom hogy te eléggé negatív vagy:/

megkérdezhetem hogy hány éves vagy? Te szűz vagy még?

2019. máj. 3. 22:44
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Kamus több fiokos nő gyűlölő kérdező ....
2019. máj. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de te beteg vagy!

Nincs több profilom, meg nem vagyok nőgyűlölő sem!

2019. máj. 3. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!