Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan szexualis dolog az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szexualis dolog az eletedben amit szegyelsz vagy meg nem tortente tennel? Ha igen ma az? Kort es nemet is irjatok 18L

Figyelt kérdés
Nekem igen, akaratom ellenere kellett egy idosebb ferfit szajjal kielegitenem hogy ne kopjon be a szuleimnek...
2019. máj. 4. 16:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Kinyalattam a seggemet a kutyámmal tini koromban. Már nagyon bánom, de akkor jó ötletnek tűnt
2019. máj. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 kovpet ***** válasza:
Kérdező, csak kíváncsiságból: mivel köphetett volna be, ami megérte, hogy bevállald?
2019. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Legalabb lanykent?:)
2019. máj. 4. 16:18
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Részeg voltam és két haveromat egyszerre szoptam le. 20/L
2019. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerre 2 pasival vesztettem el a szüzességem. 😒
2019. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szuleim ismerosenel vigyaztam tobbszor a gyerekre de baratnom ravett hogy igyunk bele a kirakott piakba 17 evesen, az egeszet latta kameran majd zsarolt hogy elmondja ha nem fekszem le vele, de vegul egy xopassal "megusztam". Szuleim nagyon vallasosak es mar volt velem gond elotte.. nem akartam bajt.
2019. máj. 4. 16:27
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyszer leszopott egy nagyon kövér lány.
2019. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Pszichiátria zárt osztályán összemelegedtem egy elképesztően jó nővel, megvolt köztünk a kémia, le is pippantott és utána valahogy megtudta a kétajtós kancigány férje aki meg akart ölni :D

Én 23 voltam, a nő kb 30.

2019. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Egy nagyon fiatal lánnyal szexeltem
2019. máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Együttlét az egyik haverommal. Hiba volt, úgy az egész szarul sült el. Azóta is megvan a baráti kapcsolat, túltettük rajta magunkat, de szánalmas volt az az aktus. 27L
2019. máj. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!