Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Neten találhatok barátnőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten találhatok barátnőt vagy lazább kapcsolatra lányt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok társasági ember ezért marad a net.

Sok helyen próbálkoztam már de a neten eddig csak 2 lányt tudtam megismerni akivel találkoztam is, és szex is volt. Nagyon szép és aranyos lányok voltak, nagyon élvezték ők is meg én is. De sajnos nagyon kevés ilyen van.

Prostinál soha nem voltam, és nem is akarok menni, ahogy nézem a rosszlanyok.hu t elmegy a kedvem a szextől, hányinger belegondolni abba hogy hány férfival voltak már.

Tehát melyik oldalakon könnyen ismerkedni ahol olyan lányok vannak akik szintén ismerkedni akarnak?

Nem vagyok ronda, igénytelen kinezetű szerintem. Meg ugye talákoztak velem lányok netről.

Annyira hiányzik már egy lány, akit megölelhetek, megpuszilhatok... :)


2019. máj. 5. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Alkalmit igen barátnőt felejtsd el neten
2019. máj. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Találhatsz. Eddig az összes alkalmim kapcsolatot akart előbb-utóbb aztán mindig én vagyok a paraszt ha nem jövünk össze
2019. máj. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyiket sem lehet itt találni.
2019. máj. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 nem is itt akar keresni.
2019. máj. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt pl, nekem egyszer már összejött :).
2019. máj. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatnatok helyes srác vagyok viszonylag 22f
2019. máj. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!