Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok van itt olyan akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok van itt olyan akkor már rendelt egy nőtől használt bugyit pénzért, és ha igen, megérte?

Figyelt kérdés

2019. máj. 8. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pasi vagy,kérdező?

Vigyazz nehogy atverjenek

2019. máj. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Rendeltem - nem érte meg.

Sima átlag használt bugyit fogsz kapni, mintha a vateráról rendelnél használt cuccot. Ilyenkor a használat lényege az lenne, hogy a testszagok benne maradjanak - ez a perverzió ERRŐL szól. Nem arról, hogy valaki a használt bugyiját kimossa és elpostázza. Pont a benne maradó punciszag és seggszag amire ilyen esetben a megrendelő vágyik.

De egy ismerősöm találkozott a másik véglettel is - amikor a hölgy szándékosan szaros bugyit küldött. Jól láthatóan nem az úgy nevezett "fékcsík" volt benne (bár alap, hogy még ilyet sem illik küldeni), hanem mintha direkt beletörölte volna a fenekét. Ezzel gyakorlatilag kigúnyolva ezt a fetisizmust.

2019. máj. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

En már adtam el. Nem volt rá panadz. 1 napot vagy max 2 napot volt rajtam a bugyi. De nem sz@ros se mosott. 😄


32N

2019. máj. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Többször is vettem már! Megérte? Nem tudom, de biztosan fogok venni még:-)
2019. máj. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Na,akkor hozzám jöhettek venni :D
2019. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én szívesen eladnék ilyen használt bugyit! :3
2019. máj. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Inda12345 ***** válasza:
33%
Èn màr vettem.kb 500darabot.volt ami nagzon negèrte.kb 10 szàzalèka nem èrte meg.azèrt,mert elk7ldtem a pènzt,nem kaptam semmit.vagy tisztàt kaptam,vagz nem nö hasznàlta.de a többi megèrte.volt olyan làny,aki 5 éven keresztül rendszeresen küldödt.legtöbb amit kifizettem 1500 euro volt.de nem èrte meg
2019. máj. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én is adok el írjatok bátran
2020. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!