Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan hogy azért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hogy azért nem élveztetek egy lány szájába, mert úgy éreztétek nem helyénvaló?

Figyelt kérdés
Pedig a lány benne lett volna, de valamiért túl durvának, túl tolakodónak éreztétek ezt, és nem akartátok ennyire megalázó helyzetbe hozni?

2019. máj. 9. 11:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
soha
2019. máj. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Megalázónak nem éreztem, hiszen ő akarta. Egyszerűen jobb érzés volt a puncijában elmenni neki is, nekem is. Szerintem a szájba élvezés nem akkora show.
2019. máj. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Igen, én voltam.

F/28

2019. máj. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%

Ez a birtokbavételnek egy olyan szimbóluma, amit semmi pénzért nem hagynék ki.

F.

2019. máj. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem volt sőtt szeretem ha a szájába élvezhetek.sőtt szerintem sokkal tisztább dolog főleg ha le is nyeli
2019. máj. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Logikai bukfenc a kérdésed, ha a lány benne van, akkor már eleve nem értem azt, hogy miért kéne ezt én megalázónak éreznem az irányába(?)
2019. máj. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Höhö... nem
2019. máj. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem. Csak olyannak volt aki nem engedte. Pedig a legjobb a szájába élvezni! Ha pedig le is nyeli, annál nincs is jobb... Bár lenne most egy ilyen csaj a közelemben... ;) Megtartanám az biztos. Még talán akkor is, ha nem ingyenes hanem szolgáltató :D :D
2019. máj. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
Kábé így vagyok a jelenlegi barátnőmmel. Kötelességszerűen szopikázik, mert tudja hogy szeretem, és a szájába is beengedné, de én már inkább nem élvezek oda, mert tudom hogy mennyire nem szereti. Ennyire nem lehetek önző...
2019. máj. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Én így vagyok vele, nem szeretek sem szájba, sem arcra élvezni, főleg ha olyan a csaj, hogy vonzódom is hozzá, neadjisten szerelmes vagyok belé. Úgy érzem, hogy megalázó számára.
2019. máj. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!