Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lànyok, kinek van olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katesz01 kérdése:

Lànyok, kinek van olyan hogy a pàrjàval egyàltalàn nem tud orgazmusra jutni?

Figyelt kérdés

Sokszor szexelunk de alig èrzek valamit, szeretnèk vele is orgazmusra jutni de nem làtom sok esèlyèt.


Ha az ujjàval csinàlja akkor tobbet èrzek. Tippek?


àtlagos pènisze van, se kicsi se nagy.



2019. máj. 10. 15:19
 1/8 anonim válasza:
Nálunk is ugyanez a szitu..🤷‍♀️ 20/L
2019. máj. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És működhet így egy kapcsolat? F.
2019. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezen kivul minden mukodik. èn nem vagyok szexmàniàs, csak ezèrt nem fogom ott hagyni, de azèrt szeretnèm ha fejlodne a dolog, ha egy kicsit tobbet èreznèk.


Az oràl viszont kifejezetten jo, csak ott se làtok esèlyt orgazmusra.

2019. máj. 10. 15:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Értem. Csak kiváncsi voltam.
2019. máj. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Aktus közben sose volt orgazmusom

Csak orállal

Még ha magamnak csinálom

Az ujjazást utálom

N

2019. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gumival védekeztek? Amikor nem szedtem tablettát, addig mi gumival védekeztünk, én kb semmit nem éreztem és azt hittem tág vagyok. Viszont a barátom felvilágosított, hogy kifejezetten szűk vagyok és "körül ölelem", neki kifejezetten jó.

Aztán elkezdtem szedni a tabit és teljesen más érzés volt. Mondhatni éreztem :D

Azelőtt se voltam senkivel gumi nélkül.


Bár ha ti nem gumival védekeztek, akkor nem tudom... :/

2019. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem a pénisz méreten múlik ez a dolog. Sokkal inkább azon, hogy a hüvelyben alig van idegvégződés, még a csiklóban rengeteg. A csiklót kell kézzel, vagy orálisan stimulálni.
2019. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Imádom a szexet, azt is ha ujjaz, de képtelen vagyok a hüvelyi orgazmusra. Engem előtte / közben orálisan kényeztet a párom a csúcsig.

Eseleg lovagló pózban érhető el orgazmus, ha a csiklód hozzá ér miközben mozogsz rajta.

2019. máj. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!