Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez már mindig így lesz?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már mindig így lesz? Minden kapcsolat arra van ítélve, hogy eltávolodás legyen a vége?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok (bocs srácok :)) a párommal már 6 éve vagyok együtt, volt sok kapcsolatom ezelőtt, ahogy neki is, de mindketten őszintén ebben a kapcsolatban teljesedtünk ki. Viszont bő 2éve megváltozott a helyzet. Ugyanúgy szeretjük egymást de elkezdett "lakótárs" szerű kapcsolatunk lenni. Amikor én ezt észrevettem elkezdtem tenni ellene, mai napig igy van, de Ő rengeteget dolgozik, heti 7napot. Átlagban havi 1-2 szabadnapja van akkor is délig a vállalkozása ügyeit intézi. Mindketten saját céggel rendelkezünk és rengeteg a munka, de nála kicsit nehezebb a helyzet mert 12 család megélhetése függ tőle, ami alig 30 évesen, szerintem túl nagy teher. Így robotol, hogy minden jól menjen. Eleinte vevő volt az újításaimra, de pár honap alatt elfáradt és újra a munka felé vett irányt. Nem hibáztatom, megértem részben. Viszont egyre többet vagyok egyedül, azaz a gyerekünkel aki most 4éves. Úgy érzem, ha Ő nem lenne már tovább álltam volna, mert bár szeretem a párom, boldog már nem vagyok. Nem szaporítanám a szót.... Kb ennyi a sztori. A kérdés pedig adott. Minden kapcsolat elhidegül idővel? Szívesen veszek kifejtős véleményeket akár privátban is.

Köszönöm a figyelmeteket :)


2019. máj. 11. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Udv a klubban

Kivetel mindig van de sajnos nagyon keves

Beletorodes

Megszokas

Szakadas

2019. máj. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Alapvető esetben azt mondanám, hogy igen, de a ti esetetek azért más, mert kb semmi időtök egymásra, ahogy leírtad. Nehéz ápolni egy kapcsolatot, ha a két fél nem tud egymásra időt fordítani, mondjuk a munka miatt. Gyerek ide vagy oda, én lehet inkább külön folytatnám.
2019. máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Altalában akkor is ez a vége ha van időtök egymásra. Ebben az esetben meg pláne nincs min csodálkozni. De én leírtak alapján nem hibáztatnám a párod. Nem kell hibást keresni.
2019. máj. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem hibáztatom... Nem tudom, hol olvastad ezt.
2019. máj. 11. 18:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez történik amikor valaki karrier közben válal gyereket

Nem szabad

Mert ha egymásra nincs időtök akkor a gyerekre mennyi van? Közös családi program ? Gondolom az sincs.

2019. máj. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szegény gyerek :/ ő sem fogja tudni, milyen egy családban felnőni...
2019. máj. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
#6-os Jaj hagyjuk már ezt a siránkozást, semmi értelme! Már az én generációm többsége is mind csonka családban nőt és egészséges normális emberek lettek. Amelyik meg esetleg nem, az sem azért traumatizálódott mert a szülei elváltak. Miből gondolod, hogy az nem rossz a gyereknek ha csak miatta együtt maradnak a szülők és folyton érzékelhető feszkó van, meg balhék? Abban szerintd jó felnőni? Ennyit erről.
2019. máj. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy pár között a kémia kb. 8-12 hónapig áll fenn, mert nagyjából ennyi időt hagy a természet a megtermékenyülésre, ha ennyi idő nem elég úgysem illenek össze. Utána jön a megszokás.

Ezek után már komolyan dolgozni kell egy kapcsolaton. De még akkor sem lesz meg soha benne újra az a pezsgés, ami egy új kapcsolat elején. Kérdés, hogy kinek mire van szüksége. Én pl. 40 év felett már annyira nem vágyom pezsegni. Persze biztos jó az, csak utána az is elmúlik, és amúgy sincs semmi biztosíték arra, hogy az a kapcsolat jobb lesz, mint a mostani. Pl, az a kérdés, hogy miben jó a párod. Házias, kedves, jól főz, figyelmes stb.? Lehet, hogy összejössz valakivel, aki egy szexIsten lesz, de minden másban értéktelen. Inkább próbáld meg feldobni a jelenlegi kapcsolatot. Ráadásul azért akárki akármit mond, a gyerek nem mindegy ebben a történetben.

2019. máj. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

#7 látszik, hogy téged sem az eszedért szeretnek. Én nem arra gondoltam, hogy elválnak, te szerencsétlen, hiszen együtt vannak. Illetve egy házban laknak. Hanem arra, hogy ott laknak hárman, de nem szereti senki egymást, vele meg nincs idő foglalkozni, emiatt magát fogja hibáztatni.

A szavak kiforgatásának nagy mestere lehetsz, kis butus.

2019. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!