Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy valakivel baromi jóban voltatok és egyszercsak mintha valami kisiklott volna már nem értitek meg egymást?

Figyelt kérdés
Nekem jelenleg ez történt egy nagyon fontos barátommal. Rohadtul nem tudom mit csináljak. Csak szenvedés az egész, mert beszélünk meg minden, de folyton veszekszünk pedig előtte annyira hihetetlenül jó volt minden. Veletek is történt ilyen? Mit csináltatok? Mi lett a vége? :/ Eléggé elkeseredett vagyok.

2018. okt. 23. 02:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, sajnos "ez az élet rendje", nagy barátságok jönnek, majd elmúlnak. Az emberek változnak - és nem biztos hogy együtt változnak.
2018. okt. 23. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt, 10 év barátság után. Elengedték a dolgot.
2018. okt. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom minkettőt. :( Én ebben még reménykedek, de egyszer lehet el kell engednem.
2018. okt. 23. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!