Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet a párommal programot szervezni? Hogyan változtathatnék ezen? Úgy érzem, lassan teljesen eltávolodunk egymástól

Figyelt kérdés

A párkapcsolatunk mostanában elég nehéz időszakot él meg, külső körülmények miatt. A párom a testvérével él közös lakásban, amit most felújítanak. Szinte minden feladat a páromra hárul, szabadideje meg a hétvégéi nagy részét erre áldozza, mert muszáj, mivel haladni kell. A családjából viszont mindenkitől csak a csesztetést kapja, szüleitől és testvérétől is, kb. meg sem köszönik neki amit csinál. Szóval nincs könnyű helyzetben.

Rám igyekszik azért időt szakítani, de most nincs sok lehetőség arra, hogy elmenjünk valahova kettesben. Nekem egy séta is elég lenne vagy bármi, de sokszor fáradt ahhoz is, vagy nincs hangulata mert elege van a sok csesztetésből. Én próbálom támogatni és megértő lenni vele. De lassan kezdem azt érezni, hogy elfogy a türelmem.

Ha ugyanis programot csinálunk, az sem az igazi. Elmegyünk pl. moziba akkor az is olyan kicsit a részéről, hogy "jólvan, tudjuk le, aztán menjünk haza" kb. Csak ilyen odamegyünk, ott vagyunk, megnézzük a filmet, aztán hazamegyünk mintha mi sem történt volna. Nincs megtöltve a program igazi tartalommal, amitől élmény lesz az egész. Sokszor össze is kapunk ha kimozdulunk valahova.Ilyenkor legszívesebben elsírnám magam. Engem nagyon elszomorít az egész. Régen sokkal jobb volt, élvezte ő is ezeket a programokat. Pedig nyár van, jó idő, annyi mindent lehetne csinálni, de neki nincs kedve, meg ha kimozdulunk, akkor is csak morog, hogy ez nem tetszik, az nem tetszik, pedig közösen választjuk ki, hogy mit csináljunk... Úgy érzem, kezdünk eltávolodni egymástól, én próbálok optimista maradni, mindig lelkes vagyok, kicsinosítom magam a hétköznapokban is, meg a programokra pláne, de aztán meg semmi értelme... nem mond rá semmit se, stb. Lassan kezdem feladni az egészet. Persze a szexre van igénye, de az is olyan, hogy "jelzi az igényét", aztán kb mindent nekem kell csinálni... Egyébként szoktunk beszélgetni, meg eddig ez egy tényleg jó kapcsolat volt, és ki szokta fejezni, hogy szeret engem, már több, mint 2 éve együtt vagyunk.

Csak valahogy a programok kapcsán katasztrófa az egész, meg kicsit kezd ellaposodni, nem tudom, mit tehetnék. Sajnálom szegényt, mert nonszensz, amit a családja művel vele, és nem akarom még én is szekálni... De ez így nem mehet tovább. Már több, mint fél éve tart ez az állapot és még nincs vége... Nem tehetek róla, de nekem kellenek a közös élmények ahhoz, hogy jól érezzem magam a kapcsolatban.

Miért csinálja ezt a párom? Mit tehetnék, hogy ez megváltozzon? Hogyan tudnám megelőzni, hogy kiégjen a kapcsolatunk? 23/N



2018. júl. 23. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Nála mindig a család lesz az első helyen, úgy fog ugrálni, ahogy ők fütyülnek. Anyuci pici fia...

Te nem igazán vagy fontos számára, csak egy edény vagy, amibe tud üríteni amikor rájön a szükség. 2 év után (még) nem itt kéne tartania egy kapcsolatnak. Semmi jót nem kapsz tőle, se lelkileg, se testileg nem elégít ki téged. Mert nem is akar.

Csak egy tyúk vagy, aki önként ugrál a tojásain.

2018. júl. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kapcsolatotol haldoklik. Ő un téged, te meg nem érzed magad jól ebben a kapcsolatban. Különbözőek az igényeitek, nincs értelme folytatni.
2018. júl. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Sokszor össze is kapunk ha kimozdulunk valahova.Ilyenkor legszívesebben elsírnám magam."


Sírd el magad. De komolyan. Amíg némán nyeled a könnyeidet, nem fogja átérezni milyen súlyos a probléma. Ha még azután sem kap észbe és áll a sarkára a családja ellen, akkor viszont ez a kapcsolat tényleg menthetetlen.

2018. júl. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy komoly beszélgetés nem opció így 2 év után?
2018. júl. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért nem költöztök össze Ti ketten?
2018. júl. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem állok úgy anyagilag jelenleg, hogy össze tudjunk költözni. Pályakezdő vagyok, nemrég helyezkedtem el, a szakmámban nem túl fényes a kezdő fizetés, szeretnék kicsit fèlre tenni mielőtt bármibe belevágunk közösen
2018. júl. 24. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!