Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok hogy reagálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok hogy reagálnátok élőben, ha a pasinak kicsi lenne a farka, mondjuk 10-12 cm?

Figyelt kérdés

2019. máj. 11. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem unjátok még a farok kérdéseket?
2019. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Sehogy.

Nem mutatnám ki a pasi előtt h nekem ez a méret kicsi.

2019. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
nekem pl előző barátnőm első alkalommal azt mondta rá, hogy nagyon jó farkam van, tetszik neki!! meg simogatta a farkam fölötti részt hogy milyen szépen leborotváltam, utána bekapta. szóval nem nagyon érdekelte a méret! :) 4 hónapig együtt voltunk de más miatt lett vége
2019. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Nekem tetszene, nem szeretem a vastag, nagy farkát, mert szűk vagyok.
2019. máj. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 14 cm-es,az egyik volt exem körberöhögött.
2019. máj. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Ezzel a méretecskével ki fognak röhögni téged is, vagy ha kicsit műveltebb a csaj akkor néhány hónap után kidob, nem fogják az idejüket pazarolni kisfarkúakra. Erre jobb ha felkészülsz. Tudom csajokat kérdezel, de ezek nem fognak őszinte választ adni, én is ilyen selejttel rendelkezek mint te, több nő dobott már ki emiatt, változatos testalkattal rendelkeztek. Tehát van egy minimális méret ami alatt mindnél csak kudarc ér majd.. 14-15cm átlaggal nem lennének gondok..
2019. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem 14 cm van! Az exem miután kidobott az összes közös női ismerősünknek elmondta! Azóta is nevetnek rajtam ha pl a postán találkozunk.
2019. máj. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!