Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha elkezdek prostihoz járni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elkezdek prostihoz járni, akkor később ha lesz feleségem (ha egyáltalán lesz) akkor nem fogom megbánni?

Figyelt kérdés

Nincs kivel szexelnem már rég óta, de nagyon vágyom arra hogy hozzám érjen egy lány.

Ha elkezdenék prostikhoz járni akkor később megbánnám?

Még sosem voltam, de alkalmim volt már.

23f


2019. máj. 11. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Menj ha nem találsz senkit,inkább mint hogy befordulj..

Nekem is volt,van hogy nagyon hiányzik a szex,én ilyenkor inkább társkeresőn keresek szexre valakit,ha másképp nem megy fizetek is,,de csak amatőr csajnak,a profikat nem szeretem.37F

2019. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Nekem tuti nem kellenél ha megtudnám hogy prostihoz jártál
2019. máj. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2 es megértem, ezért nem akarok menni, pedig már hónapok óta tervezgetem.

De ti nők ezt nem tudjátok, hogy milyen rossz érés...

2019. máj. 11. 22:54
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Erről senkinek se beszélj,legjobb havernak sem,igy nem derül ki később.1-es voltam.
2019. máj. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

#2 Mi baj van vele, ha kiéli a testi vágyait? Szerelmes bele? Nem. És akinek volt már több barátnője, vagy szexkapcsolata? Bár a tiéd is egy vélemény. Az a baj, hogy sokan rosz véleménnyel vannak a prostikról. Pedig semmi kivetni való sincs benne. A lányoknak üzlet, a férfiaknak meg kielégülés, és emiatt nem fordulnak át depreszióba.


Az is tény, hogy barátnőt kellene keresned kérdező. Aki szeret, és azért van veled. Nem a Mátyásokért a zsebedből. Mozdulj ki, szórakozó helyekre, vagy menj emberek közé. Légy kezdeményező.

2019. máj. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%

Nekem sem kellenél ha megtudnám.

Mi az hogy mi nem tudjuk milyen rossz érzés? :D

Képzeld, én is qrvára vágyom a szexre, de inkább masztizok egyedül, minthogy olyannal szexeljek aki iránt nem érzek semmit.

De mindegy, ha te ilyen szinten vagy akkor menj csak qrvához.

2019. máj. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Mi a fnak mondanád el bárkinek is?

De úgy tényleg?

2019. máj. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

"De ti nők ezt nem tudjátok, hogy milyen rossz érés..."

Ezt meg mégis miből gondolod??? Szerinted a nőknek nem hiányzik a jó szex amikor nincs kivel csinálniuk???

2019. máj. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
23 éves vagy, nem 40, aki 5 éve nem szexelt. Utóbbinak mondanám, hogy prostizzon, ha olyanja van. De te inkább csajozz.
2019. máj. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Jópofa látni, hogy vannak itt még kisgyerekek, akik hisznek az olyan tündérmesékben szereplő kitalált lények, mint a "sárkányok", "jó emberek", "becsületesen dolgozók", "szerelemből kefélők".

Majd felnőttök egyszer és meglátjátok a valóságot.

2019. máj. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!