Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valódi szexuális vonzalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valódi szexuális vonzalom csak a szép emberek között létezik, a többi tulajdonképpen kompromisszum kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nyilván mindenki a szépet szeretné de a szépet csak más kiváltságos szép kaphat meg, ezért a szexuális vonzalom csak ebben a csoportban fordul elő, a többi csoport más szempontok szerint ismerkedik, kerül kapcsolatba?
2019. máj. 12. 01:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Igen
2019. máj. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1

Értem

2019. máj. 12. 01:28
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
A kérdés nem értelmezhető, mert mindenkinek más a szép.
2019. máj. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem feltétlenül. Mert van hogy valaki magát nem tartja szépnek, és mások sem, de meg kap egy nagyon szép partnert... Szóval ez esetben a szép partner is szépnek tarzja a magát rondának tartó egyént, tehát nincs kompromisszum. De van olyan hogy a szép azért választja a nem szépet, mert úgy gondolja hogy ő nem csalja meg, mindenkinek más az érték rendje. Az előbb említett indokból kifolyólag nem lehet ennyire le egyszerűsíteni, mindenki a maga értékrendjének megfelelőt választ, vagy szexuális, vagy eszmei alapon.
2019. máj. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem, vannak erre ellen példák. 😄
2019. máj. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A kölcsönös bizalom és a biztonság többet ér mint a szépség. Van egy ismerősöm nem egy nagy szám és mégis egy természetes szépség a felesége.
2019. máj. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

Nem

25N

2019. máj. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Ha csak a helyváltoztatás képessége különböztet meg egy növénytől, ne próbálkozz filozofálással.


Olvass inkább. Sokat.

2019. máj. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Mkdir ***** válasza:
100%

Általában toleráns ember vagyok, de ez a kérdés ha nem csak kamu, akkor nagyfoku mentális retardációrol árulkodik, de minimum a kétségbeesettség végső stádiumának és a tudatlanságnak elképesztő mutációja.

Ahogy előttem is írták talnulj Tino mert ökör lesz belőled...

2019. máj. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

8-9


Ne haragudjatok meg, de én feltettem már néhány kérdést amire a valaszadók többsége beismerte, hogy számukra (nők, férfiak hasonló arányban) nagyon fontos a külső, vagyis a fizikai vonzalom, mondhatni legleső szűrő amin a partnernek át kell mennie. Ha ezen átment, utána kezdődhet a tulajdonképpeni ismerkedés.


Ha viszont adódik olyan élethelyzet, hogy mégis megismernek egy számukra fizikailag nem vonzó személyt akinek rengeteg jó belső tulajdonságai vannak, akkor abból maximum csak barátság lehet.


Nem mondom van olyan eset is amikor valakivel lefekszenek, összejönnek csak mert híres, pénzes, orvos, ügyvéd stb de az nem biztos, hogy valódi szexuális vonzalmat fog generálni.


Ezért is utaltam valódi szexuális vonzalomra a kérdésemben, mert a válaszadók válaszaiból ezt szűrtem le, hogy igazi vonzódás csak két szép ember között fordulhat elő, mások belső tulajdonságok alapján ismerkednek, vagy esetleg a partner valamilyen státusza miatt, de ezekhez nem fog szexuális töltet kapcsolódni.

2019. máj. 12. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!