Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik, huzamosabb ideje egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik, huzamosabb ideje egyedül vannak. Hogy érzitek? Miért? A legutóbbi próbálkozás (ok) hol siklott (ak) félre? Vagy jó így? Direkt vagytok egyedül?

Figyelt kérdés

2017. júl. 25. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem találok megfelelő nőt. Bár csodálkoznék is, ha itthon ülve találkoznék vele :)
2017. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

# 1 Én is kb így vagyok. :D


26F

2017. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Sok-sok törekvésem volt (online leginkább) az utóbbi időkben és elárulom neked, mit tapasztaltam: NINCS EGYEDÜLÁLLÓ NŐ. Komolyan, akikkel akartam ismerkedni, mindenkinek volt/van kapcsolata. Aki meg egyedülálló, az vagy annyira csúnya, igénytelen, defektes, hogy azért az vagy, ha szép is, akkor meg valaki ettől függetlenül folyamatosan tömi. Qrvára meguntam ezt. :)
2017. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Azért, mert csak szarakodnának velem én meg komolyabb kapcsolatot szeretnék. Csak mást akarunk. Ennyi. A magánnyal nincs gondom, jól vagyok így is.

31/f

2017. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

"NINCS EGYEDÜLÁLLÓ NŐ" vagy kapcsolatból lennék kilépő, vagy behazudja, hogy egyedülálló. Ezt értettem szarakodás alatt. Egyébként tényleg gyakori sajnos. :/

31/f

2017. júl. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Hosszú párkapcsolat után az utolsó szakítást nehezen hevertek ki. Utána pedig egyszerűen nem működött az ismerkedés... lehet, hogy csak megöregedtem.


Nem az én döntésem, szerintem bárki bármit mond, senki nem akar magányos lenni, de több mint 1.5 év folyamatos kudarc után elengedtem az ismerkedést, és másra koncentrálom a figyelmem (a közhely szerint ilyenkor jön az igazi, ha nem erőltetjük... meglepődnék ha igaz lenne :))

2017. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Skizofrén vagyok. Ez egy elég nagy stigma. Nem fogom titkolni, mert előbb utóbb kiderül. Szerencsére a gyógyszereimmel senki nem mondaná meg rólam. :)
2017. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Én azért vagyok egyedül, mert belefáradtam az egész párkapcsolati cirkuszba. Egy teljesen fölösleges, deficites időpocsékolás lett belőle. Elvisz rengeteg időt, pénzt, energiát, és csak veszíteni lehet vele. Inkább választom a minőségi egyedüllétet, a csajozást meg hagyom a 3,14csába, kínlódjon velük, akinek páros számú édesanyja van.
2017. júl. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Diavolino44 ***** válasza:
Tul magasak az igenyeim tartos kapcsolat letesitesere, bar most nagyon szeretek egyedul lenmi. Az utolso probalkozasom ott siklott felre, hogy a lamyt elhivtam vagy husszor randira, de mindig olyan hulye kifogasokkal jott, hogy van baratja. :D
2017. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Lazy Lover ***** válasza:
100%
+3 +8
2017. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!