Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindig szexsszel álmodom, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig szexsszel álmodom, és egész nap olyannyira beindít hogy nem tudok a dolgaimra figyelni. Mi a teendő? (22/F)

Figyelt kérdés

Amióta megfogadtam hogy nem maszturbálok, és csakis hús-vér csajokkal csinálom, azóta teljesen megváltozott az életem: több energiám van, kőkemény erekcióim, jobb a közérzetem, ellenben alig tudom megállni hogy ne csapjam ki esténként/reggelenként amikor egyedül vagyok


Amikor szexre kerül sor valakivel, akkorákat élvezek mint még sosem, és nem bírom megállni azt se, hogy ne üvöltsek mint valami oroszlán 😂



Több lánnyal kéne bepróbálkoznom hogy lejjebb vigyék ezt a libidót, vagy majd beáll a szervezetem egy olyan szintre idővel, ami nem akadályoz a koncentrálásban?



2019. máj. 12. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy tobb lannyal vagy kene neked egy állandó lány akivel mindig. Hogy bírod ki maszti nélkül? Nekem egy nem muszáj kétszer minimum és egyáltalán nem tudom megállni hogy ne. Pedig már sokszor próbáltam. Tudsz adni tanácsot ?:(
2019. máj. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már próbáltam egy lánnyal, de rá kellett jönnöm hogy nem vagyok az a hűséges típus: amíg 35 nem leszek, addig ki szeretnék élvezni minél többféle helyzetet



Azt tudom tanácsolni, hogy foglald le magad valami olyasmivel ami másabb környezetben van mint amiben maszturbálni szoktál. Vezess egy papírt amin számolod kis strigulákkal, és ha már elérsz egy hetet (vagy egyéb jelentős számot, mondjuk 3-4 napot) akkor gondolj bele hogy eldobnád-e fél óra élvezetért azt a 3-4 napnyi eredményt

Minél többet bírsz ki két maszturbáció között (márpedig lesznek visszaesések), annál könnyebb lesz, a végén már csak havonta lesz olyan hogy nem tudod megállni



Nekem az segített, hogy év elején megfogadtam hogy csakis hús-vér lányokkal ejakulálhatok

2019. máj. 12. 13:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha megvonod magadtól a maszturbációt, azzal nem vagy előrébb. Csak nem tudsz figyelni a napi feladatodra, boldogságodra csak folyamatosan szenvedsz. Nyugodtan maszturbálj amennyi jól esik. Levezeti a felesleges feszültséget. Általában aki kevés fizikai munkát végez, azt jobban kínozzák a szexuális vágyak. Tehát javaslok valami sporttevékenységet, ha úgy érzed nagyon sűrűn van szükséged masztira.
2019. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3: Kellemetlen, ezt egy pillanatig se tagadom, de megéri


Ha rendszeresen masztizom, akkor nagyon fáradt és letargikus a hangulatom, nincs étvágyam, életkedvem, egy zombi vagyok: Valódi szex után is fáradt vagyok, de legalább pár napig jól esik egy jó este emléke, látni, érezni egy nőt, és hasonlók: ehhez ad erőt az önmegtartóztatás :)

2019. máj. 12. 13:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Minek teszel fel kérdést, ha határozott véleményed van a témában. Vagy azt akarod, hogy más is szexszel álmodjon?
2019. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"#3: Kellemetlen, ezt egy pillanatig se tagadom, de megéri"

maximálisan egyetértek veled, kérdező. 44 éve szexelek, azóta nem nyúltam magamhoz. Nekem az olyan lenne, mintha svédasztal mellett zacskóslevest gyűrnék magamba. Az masztizzon,, akinek nincs partnere.

2019. máj. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!