Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ti is csak akkoor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti is csak akkoor nyögtök mikor elmentek?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon ritka mikor akkor nyögök, mikor csak élvezem, de akaratlanul hangosan szoktam nyögni.A hangos nyögést meglehet valahogy szüntetni?
2019. máj. 12. 21:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nem csak akkor szoktam 😊

L

2019. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nem csak akkor. És szerintem ne próbáld el nyomni, mert neked is jobb úgy, és a fiúk is élvezni szokták


F

2019. máj. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Én nem értem minek kell nyögni. Élvezni kell, nem nyögni. Engem mindig taszítottak az ilyen lányok, mert parasztnak és gyengének gondolom őket. Ha sóhajt vagy liheg, az nagyon jó, de nyögni olyan, mintha a párod egy korsó sör után fél óráig böfögne vagy fingana, mert kiengedi magából.
2019. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
de akk hogy tartsam vissza?
2019. máj. 12. 21:54
 5/22 anonim ***** válasza:
Orrodon keresztül veszed a levegőt. Talán kevésbé lesz, de szerintem attól még ne nyomd el, hogy egy válaszolónak nem tetszik, ahány ember annyi ízlés.
2019. máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
és úgy hogy lehet élvezni ha valaki visszatartja? :D
2019. máj. 12. 22:06
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Élvezésnél lehet nyögni egyet, vagy kettőt.. Hármat is, négy az már túl sok, de az öt az pont elég.

Jobb ha a lány csak halkan liheg, vonzóbb.

2019. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak akkor.
2019. máj. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez akaratlanul történik. Ha közben azzal fogsz foglalkozni hogy ne nyögjél akkor borítékolható hogy elmarad az élvezet :)

37/N

2019. máj. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehetsz túl intelligens 37 éves létedre..:) Nincs köze az élvezetnek a nyögéshez. Vagy ha nem büfögök talán nem finom a sör? Önkontroll. Nekem gyenge az a nő, aki nem képes az önkontrollra.
2019. máj. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!