Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van közületek olyan, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van közületek olyan, aki anyagi megfontoltságból/időhiányból fakadóan választ inkább prostit egy állandó partner helyett?

Figyelt kérdés
Miért rosszabb egy prosti mint egy szexpartner?
2019. máj. 14. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
van.és nem rosszabb
2019. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Anyagi megdontolás? :D a peostival rosszabbul jársz, mert ott fizetni kell a szexért.


Ja, mert ha normális nőt keresel, arra nem kell napi 100 ezret költeni. De ezt te úgysem értheted.

2019. máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Vannak akik ezt mondjak,h nekik jobban megeri prostihoz menni anyagilag,es egybol a szexre terhetnek,mint egy allando partner,akit moziba kell vinni meg vacsorazni stb,raadasul tobb alkalommal mire eljutna a szexig.Egyebkent nem ertek egyet vele.Szerintem a prostival valo szex nagyon messze all az igazi szextol,amit ugy ertel el h elotte megkuzdottel a noert.A ketto teljesen mas.Szerintem bena ferfiak jarnak prostihoz,akik nem ertenek a nokhoz!
2019. máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagy azok a férfiak, akiknek van barátnőjük és nem akarnak bebukni egyéjszakás lányokkal ;)
2019. máj. 14. 17:05
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

"Szerintem bena ferfiak jarnak prostihoz,akik nem ertenek a nokhoz!"


Nem feltétlenül.

Egyéb okok is lehetnek:

- ronda,

- nem képes órákon át beszélni a semmiről,

- nem tud minden másodpercben viccet mondani,

2019. máj. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit is mondjak, fogyatékos és nem szószerint "béna" pasi ként én is favorizálom az alkalmi kapcsolatokat de nem a prostikat, tehát valahogy a kettő között. Én simán beülök az ilyen lánnyal nővel egyet kajálni és senki nem veszi észre hogy lehet hogy aznap találkoztunk először.. Sajnos a magyar társadalom de nem csak a magyar nagyon nem elfogadó..
2019. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%

#5 tehat a bena ferfiak 😂

Nem a semmirol kell beszelgetni,hanem a ferfinak kene a beszelgetest ugy alakitani h a no tudjon beszelni,es akarjon is. Aki ezt nem tudja megoldani az nem tul ugyes a nok teren.Illetve ez h ronda,ez is gyenge kifogas,ugyanis minden embernek jutna par,meg annak is aki ronda,csak o max nem hiszi el magarol,mivel bena!

2019. máj. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!