Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 160 pasim volt eddig! Ezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

160 pasim volt eddig! Ezek csak futó vagy 1-2órás kapcsolatok voltak. Nem is igényelném azt, hogy állandó egy kapcsolatom legyen. Ez szerintetek normális vagy elítélendő?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudnám elképzelni,hogy hazamegyek és minden nap ugyanaz a pofa fogadna!Ugyanaz a póz,megszokott farok,minden nap megszokott arc. Brrrr...még a hideg is kiráz tőle!Nem tudom a többi meleg pasi, hogy vélekedik erről?Akikkel beszéltem és ismerek,azoknak sincs komoly kapcsolatuk.Van pár állandó szexpartnerük,de nem élnek együtt senkivel.Éppen úgy,mint én.Csak nekem még állandó szexpartnerem sincs csak aki adódik,mindig más. Ez normálisnak mondható?

2016. jan. 18. 20:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/129 RRR ***** válasza:
94%

aha

én meg a 6-os villamos vagyok :DDD

2016. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/129 anonim ***** válasza:
27%
De ugye mindig védekeztek??
2016. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/129 anonim ***** válasza:
93%
Nem maradt le egy cm-es a 160 után? :D NapiTroll megvolt. Köszönjük.
2016. jan. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/129 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagy elég érett egy kapcsolathoz,majd eljön az is,hogy bizony vágyni fogsz arra hogy megállapodj.


Egyébként mivel a melegeknek is vannak érzéseik ezért van az hogy sokan képesek párkapcsolatban élni és ugyanahhoz a farokhoz hazamenni mindennap.

2016. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/129 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy átlagosnak mondható. De a te életed,azt csinálsz amit jónak látsz. Csak vigyázz magadra mert minél több partnered van, annál valószínűbb hogy összeszedsz valami betegséget.
2016. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/129 A kérdező kommentje:
2-s. Nézd,az anális közösülést nagyon kevesen vállalják.Hogy miért nem, ezt nem tudom.Talán 10-ből 1 dugott meg.Tehát kb. 15-20-szor dugtak meg eddig.Ilyenkor gumit használunk.Passzív vagyok, a nőt én játszom,engem dugnak.Az orálisnál viszont gumi nélkül elégítem ki a partnereket.
2016. jan. 18. 20:51
 7/129 anonim ***** válasza:
94%
Miért az idegenekkel nem ugyanazokat a pózokat ismételgeted? Akárkivel szexelsz, a variációk száma véges. A párkapcsolat meg nem arról szól mindig ugyanazt csináljátok tök unalmasan. Nem baj, vannak ilyen emberek. De abból hogy MIÉRT nem akarsz tartósat, világosan kiderül milyen éretlen vagy.
2016. jan. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/129 anonim ***** válasza:
83%
én csak sajnálni tudlak hogy nulla érzelmed van kb mint az állatvilágban csak ösztön
2016. jan. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/129 anonim ***** válasza:
100%
Itt az Örömvölgy utcában sok lánynak még több volt.
2016. jan. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/129 A kérdező kommentje:

8-s. Tényleg nincs bennem semmi érzelem.(nem tudom,hogy valaha lesz-e?). Akkor Te még nem voltál bizonyos szórakozóhelyeken Bp-en,ahol tényleg csak a szex a fontos.Duma,beszéd nincs..még köszönés sincs,ha valaki bemegy oda.Helyet nem írok,ez nem a reklám helye!


De,tényleg ott semmi érzelem nincs,mintha nekem találták volna ki a helyet!Alsónadrágot nem szoktam felvenni,otthon előkészülök,tiszta,rendes vagyok.Csak le kell térdelnem és már kapom is az élvezeteket!Komoly kapcsolatról ott és másutt,még nem is hallottak! Én sem tudnék elképzelni semmi komolyabbat! Az sem tudom,mi az a komoly kapcsolat!

2016. jan. 18. 21:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!